uk

Незалежна експертиза глибокорозпушувача Гульден: СТАТТЯ

Визначення водопроникнення грунту після роботи глибокорозпушувача

За результатами тесту - використання додаткових задніх лап дає збільшення на 75% влагопронікновенія (можливості накопичення вологи грунтом) в порівнянні з використанням тільки глубокорихлітельних лап.

Незалежна експертиза глибокорозпушувача Гульден
У серпні 2017 р в смт. Краснопавлівка (Лозівського району, Харківської обл.) ЦВД УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого були проведені функціональні випробування глибокорозпушувача Гульден, виробництва "Лозовський МАШИНИ"

Завдання випробувань - визначення водопникнення грунту, обробленого глибокорозпушувача в порівнянні з контролем (необроблений грунт зі стернею) за методом УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

ВИСНОВКИ
У варіанті комплектації глибокорозпушувача глибокорозрихлювальними лапами і допоміжними лемішними лапами, отримано найвище питоме водопроникнення, яке в початковій фазі в 2,7 рази вище за аналогічний показник на необробленому грунті зі стернею.

В цілому по інтегральному водопроникненню (30 хв спостережень) отримуємо 4-х кратне зростання показника в порівнянні з контрольним полем.

Варіант комплектації глибокорозпушувача тільки з глибокорозрихлювальними лапами з глибиною їх роботи на 45 см, забезпечує в початковій фазі питомий в 1,8 рази і інтегральне в 2,2 рази вище водопроникнення в порівнянні з контролем.