Вперше на полях України: комбінований прес-підбирач – обмотувач KUHN VBP 3165

Одне з господарств на Київщині днями придбало першу в Україні машину, яка виконує відразу 3 функції: збір рослинної маси, формування щільних тюків, а також їх обмотування.

Комбінований прес-підбирач – обмотувач відвантажили спеціалісти компанії ТЕХЕНОТОРГ і вже провели його запуск в роботу безпосередньо на полях клієнта.

Завдяки унікальній конструкції своєї пресувальної камери KUHN VBP 3165 забезпечують найкращі результати у надзвичайно широкому діапазоні сільськогосподарських культур.

KUHN VBP 3165 новина

Крім цього, техніка гарантує високу універсальність протягом усього сезону, оскільки може оснащуватися запатентованою системою обмотування плівкою KUHN TWIN-reel. Це унікальна система обмотування двома рулонами плівки, що забезпечує найвищу якість кормової маси при найнижчих витратах.

Ідеальне ущільнення тюків для якісного збереження створюється поєднанням систем обмотування плівкою 3D й INTELLIWRAP. А ідеально сформовані щільні рулони формуються у пресувальній камері з технологією ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ.

Комфорт оператора та максимальний контроль гарантуються за допомогою інтерфейсу користувача PROCESS VIEW на блоці керування ISOBUS.

Хочете знати більше про комбінований прес-підбирач - обмотувач VBP 3165 INTELLWRAP? Запитуйте за телефоном 067 515 67 75.

KUHN VBP 3165 галерея 2
KUHN VBP 3165 галерея 1
KUHN VBP 3165 галерея 3
KUHN VBP 3165 галерея 4
KUHN VBP 3165 галерея 5