ru

ТЕХНОТОРГ став офіційним дистриб'ютором шведських систем точного землеробства Sveaverken

Компанія «Техноторг» стала офіційним партнером шведського виробника Sveaverken, що спеціалізується на сучасних технологіях для сільського господарства, зокрема точного землеробства.

Sveaverken понад століття є надійним партнером для фермерів і працьовитих людей у різних галузях, розробляючи рішення, які дійсно змінюють і полегшують працю.

Технології точного землеробства від цього бренду допомагають фермерам підвищувати продуктивність, ефективніше використовувати ресурси, збільшувати врожайність і розвивати свої господарства.

Серед цих рішень – система автоматичного водіння Sveaverken F100, яка вже доступна в нашому асортименті та підходить для різної самохідної техніки.

Переваги даної системи:

  • Точність у кожному русі ±2,5 см й розумне управління вашими полями – без додаткових креслень.
  • Ефективна робота у будь-яких умовах рельєфу, завдяки технології компенсації нерівностей поля.
  • Простота у використанні та встановленні, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу.
  • І головна перевага – доступна ціна: вартість комплекту складає 5 500$!

Ознайомитися детальніше з пропозицією – ви можете за посиланням:

https://technotorg.com/katalog-uk/tochne-zemlerobstvo-uk/sistema-upravlinnia-agregatom/sistema-avtomatichnogo-vodinnya-sveaverken-f100/

Або запитуйте менеджера Гарячої лінії компанії «Техноторг» за телефоном 067 515 67 75.

Система автоматичного водіння (800 x 533 пікс.)



Новини

Наразі жодне з підприємств групи компаній «ТЕХНОТОРГ» не веде бізнесу з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації. Група компаній «ТЕХНОТОРГ» завжди виконувала і виконує всі норми чинного законодавства України. →

Компанія «ТЕХНОТОРГ» запроваджує ексклюзивну програму TRADE-IN для плугів MULTI-LEADER XT — вигідну можливість оновити техніку на сучасні моделі французького виробника KUHN. У межах програми аграрії можуть обміняти свій старий плуг будь-якого бренду на новий MULTI-LEADER XT та отримати додаткову знижку на оновлення парку техніки. →

Минулого тижня на Тернопільщині відбулася ще одна важлива аграрна подія цього року — «День поля АгроТернопіль 2025». Тут компанія ТЕХНОТОРГ представила сучасну сільськогосподарську техніку та рішення від провідних світових брендів New Holland, KUHN, LOVOL, CLAYDON та Great Plains, демонструючи інноваційні можливості для фермерів і агропідприємств. →

Новини та події →