ru

LOZOVA MACHINERY на УКАБ Агротехнології. СТЕП

13 липня 2021 року LOZOVA MACHINERY успішно продемонстрували ґрунтообробну техніку на першому регіональному заході «УКАБ Агротехнології. СТЕП » (м. Олександрія, Кіровоградська обл.).
Дискова борона DUCAT-6 показала високошвидкісне лущення стерні та рівномірну обробку ґрунту. Варто зазначити, що для комфортної експлуатації агрегату можна вибрати комплектацію з будь-яким із п'яти варіантів змінних котків: П-подібного, прутково-кліткового, гумового, тарілчастого, зубчастого.

"Це не просто дискова борона, це вирішення всіх проблем у стерньовому обробітку ґрунту, - наголосив на заході Олексій Гріненко, головний конструктор «LOZOVA MACHINERY INNOVATION CENTRE». Завдяки своїй конструкції, зокрема пружинній стійці, на якій стоїть диск, машина здатна швидко та якісно лущити стерню на мінімальну глибину. Швидкість роботи може досягати 20 км/год, при цьому якість роботи залишається на найвищому рівні. Крім цього, за будь-яких ґрунтових умов борона демонструє найменшу витрату палива.

IMG-621c375fd89f5295e57a1b0c3199af04-V.jpg

У лінійці борін DUCAT максимально реалізовано принцип "НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ".

"IMG-ea83a13c23aaf1b7ab558bfd62b4d972-V.jpg IMG-2b4c06227eea1737cdf1700bb58b89b6-V.jpg

Також відвідувачі заходу мали змогу ознайомитися з глибокорозпушувачем FRANC-3. Агрегат гарантує відмінну водопроникність ґрунту після обробки. Для збільшення енергоефективності та розширення сфери застосування, можна комплектувати FRANC системою внесення гранульованих добрив HF Agro.

Не дивлячись на спекотну погоду, демонстрація зібрала багато учасників і відвідувачів. LOZOVA MACHINERY продовжують свій демонстраційний тур, де покажуть найкращі рішення для аграрного бізнесу.