ru ua en

AGRO EXPO 2017

2017-09-26 00:00:00

З 20 по 23 вересня Група компаній «Техноторг» брала участь у V Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2017.

Цього року виставка пройшла на рекордній для України площі – 100 000 м² та зібрала майже всіх гравців аграрного ринку: від продавців насіння та СЗР - до великих світових брендів-виробників сільгосптехніки.

Група компаній «Техноторг» є традиційним учасником AGROEXPO-2017, адже ця виставка дає можливість представити аграріям широку лінійку сільгоспмашин без обмежень по площі.

Основою експозиції нашої компанії стали машини французького бренду KUHN. Серед десяти представлених одиниць, було продемонстровано: ґрунтообробні агрегати OPTIMER, PERFORMER, DISCOLANDER; сівалки PREMIA, MAXIMA та ESPRO; мульчувач RM 820, оборотний плуг MULTI LEADER, причіпний обприскувач LEXIS та самохідний – STRONGER.

«Європейська аграрна компанія», що входить до Групи компаній «Техноторг», презентувала на AGROEXPO-2017 три одиниці техніки бренду New Holland –нові машини на українському ринку комбайн CX 8.90, самохідний обприскувач GUARDIAN та трактор T7070.

Крім цих основних частин, експозиція групи компаній «Техноторг» була наповнена різноманітною технікою від іноземних та вітчизняних брендів. Новинкою виставки стали дві сівалки італійського виробництва SfoggiaVento Smart та Sigma King. Вперше презентувати свою техніку в Україні приїхали представники заводу, які всі чотири дні виставки працювали на експозиції.

Презентували свою продукцію особисто й гості з Польщі: представники заводу Pronar з трьома моделями причіпів-розкидачів та заводу Krukowiak, які презентвали свій причіпний обприскувач Goliat.

Італійський бренд Moro Aratri на виставці був представлений двома плугами – моделями DRAGON та RAPTOR.

Чеський бренд сільгосптехніки SMS був представлений дисколаповим агрегатом FINISHER. 

Також експозиція «Техноторга» була б неповна без вітчизняної техніки: вітчизняний виробник був представлений комбайном КЗС 1218 української збірки та причіпним обприскувачем BOGUSLAV.

Особливістю AGROEXPO є те, що новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна побачити не тільки на статичних експозиціях, а й безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні площею 60 000 м². Цього року «Техноторг» разом з компанією «Велес АГРО» демонстрували в роботі агрегати для обробки ґрунту ZEUS, KRONOS та плуг ПОН за допомогою тракторів New Holland T7.315 та T8.410.

Загалом у V Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2017 взяли участь 585 профільних компаній. За чотири дні виставку відвідало близько 26 тисяч осіб.