ru ua en

ДЕНЬ ПОЛЯ 2017 (ВИДЕО)

2017-09-16 00:00:00

Вчора, 15 вересня, на околиці Миколаєва на ланах СТОВ Нива-Весняне відбулось справжнє свято для аграріїв - ДЕНЬ ПОЛЯ 2017 від групи компаній "Техноторг" та "Південна Аграрна Експортна компанія".

Цей захід, який вже став традиційним, четвертий рік поспіль збирає на одному демонстраційному майданчику більше 200 гостей з Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей. 

Цьогоріч аграріям демонстрували в роботі майже повний цикл сільгоспробіт: збирання врожаю, подрібнення пожнивних решток, грунтообробку, посів, обприскування, розкидання добрив.

Фермери мали змогу побачити і протестувати в роботі широку лінійку тракторів New Holland та побачити в роботі комбайн CX 8.80 та самохідний обприскуач Guardian. А родзинкою показу стала презентація новинки - комбайна CX 6.90.

Французький бренд KUHN представив на ДНІ ПОЛЯ інноваційні сучасні агрегати: зернові сівалки ESPRO та PREMIA, грунтообробні агрегати PERFORMER та OPTIMER, оборотний плуг MULTI LIDER, розкидувач добрив AXIS та самохідний обприскувач STRONGER.

Крім того, аграрії побачили роботу техніки італійських брендів Moro Aratri (глибокорозпушувач) та DIECI (телескопічний навантажувач), а також розкидач добрив українського заводу "Оріхівсільмаш".

Традиційний ДЕНЬ ПОЛЯ від компаній "Техноторг" та "Південна Аграрна Експортна компанія" запам’ятається гостям не тільки великою кількістю сучасної потужної техніки, а й гарним настроєм, який забезпечили дружня компанія наших менеджерів, яскраві фотозони та затишні зони відпочинку.