ru ua en

Група компаній «Техноторг» на «АГРО 2017» (ФОТО)

2017-06-12 00:00:00

Група компаній «Техноторг» традиційно взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО 2017», яка днями пройшла у Національному Експоцентрі України у Києві. Щороку ця масштабна аграрна подія вражає розмаїттям компаній та продуктів для агробізнесу. 2017 рік не став виключенням – на одному майданчику зібрались найбільш активні гравці аграрного ринку, які представили відвідувачам найбільш якісну, інноваційну та вигідну продукцію для різних сфер агробізнесу.

Група компаній «Техноторг» представила широку експозицію, яка поєднала в собі три напрямки діяльності: «Європейська аграрна компанія» презентувала техніку New Holland, «Техноторг» - агрегати KUHN, Moro Aratri, Dieci, а «Торговий дім МТЗ-Беларус-Україна» - трактори та комбайни української збірки.

Курс на інновації

Загальною тенденцією «АГРО 2017» можна назвати курс на інноваційність та інформаційні  технології. Техніка, яку представляла Група компаній «Техноторг», саме така – сучасна, економічна та вигідна. Крім того, спеціалісти компанії активно представляли гостям виставки рішення для впровадження точного землеробства – систем PLM, які здатні зробити агровиробництво більш впорядкованим та економічно вигідним.

Новинки, що вражають

«АГРО 2017» - чудовий майданчик для презентації новинок аграрного ринку.  Цього року «Європейська аграрна компанія» презентувала в рамках виставки новий для України комбайн New Holland CX 8.90, зі збільшеним бункером та найбільш потужним двигуном у своєму класі – 490 кінських сил.

В свою чергу «Техноторг» презентував фермерам нові агрегати від відомого бренду KUHN. Особливими «родзинками» стали сівалка Premia 9000 TCR, що здатна здійснювати якісний висів та внесення добрив у рядок навіть при високій швидкості роботи та унікальний мульчувач RMC 820, який на сьогодні має найбільшу на ринку України ширину захвату – 8,2 метра.

Повний цикл послуг для агробізнесу

Крім техніки та сучасних систем точного землеробства, група компаній «Техноторг» презентувала на «АГРО 2017» напрямок агротехнологій: продаж насіння, добрив, та засобів захисту рослин.

Активність відвідувачів «АГРО» на стенді групи компаній довів – техніка та технології, які ми представляємо на ринку – актуальні та цікаві аграріям. Загалом за 4 дні виставки нашу експозицію відвідало понад 10 000 гостей.