ru ua en

Клієнти "Техноторг" побували на 3 заводах групи КУН

2017-05-29 00:00:00

З 22 по 25 травня группа клієнтів компанії "Техноторг" побувала з візитом у Франції. У програму візиту входило відвідування трьох заводів групи KUHN.

Спочатку аграрії відвідали місцеву ферму та завод КУН Одюро у місті Копешан'єр. Це підприємство спеціалізується на виробництві техніки для тваринництва - кормозмішувачів, кормороздатників, викидачів соломи тощо. Якщо на заводі можна було побачити всі етапи виробництва то контролю якості, то на фермі - безпосередньо ознайомитись з роботою агрегатів та їх перевагами.

Завод КУН Бланшар ознайомив українську делегацію з виробництвом причіпних обприскувачів лінійки КУН. Самі обприскувачі гості змогли побачити під час презентації на майданчику для випробування.

Третім підприємством, з яким ознайомились клієнти "Техноторг" став завод КУН-Хуард, який виробляє сівалки та грунтообробну техніку. Крім ексурсії на виробництво програма візиту включала в себе презентацію готової продукції: плугів, культиваторів для мінімальної обробки грунту та сівалок точного висіву.

Крім ділової програми, поїздка подарувала аграріям багато позитивних моментів - екскурсію Парижем та річкову прогулянку по найбільш мальовничим його куточкам.

Компанія "Техноторг" дякує партнерам з КУН та КУН-Україна за цю чудову поїздку!