ru ua en

Купуй українське! Трактори та комбайни української збірки

2017-04-25 00:00:00

Купувати продукцію вітчизняного виробництва – це не лише патріотично, але й вигідно та зручно. Це твердження вже більше 9 років доводить група компаній «Техноторг». За роки існування складальної лінії ТОВ «Техноторг Дон» було зібрано, введено в експлуатацію та реалізовано в Україні більше 12 000 тракторів марки «Беларус» моделей МТЗ 1221, 892, 920, 80.2, 320, 2022, 3022 та інших. А підрозділ Торговий дім «МТЗ-Беларус-Україна» випустив на українські поля більше 1000 сертифікованих комбайнів КЗС 1218. 

Чому саме українське?

Переваги існування на території України власних складальних ліній популярних моделей відомих білоруських брендів очевидні для всіх: і для виробника, і для кінцевого споживача, і для країни в цілому.
Українське виробництво забезпечує роботу для населення, сплату податків і розвиток території. Водночас споживач – український фермер отримує більш доступний за ціною продукт, який нічим не поступається за якістю та технічними характеристиками.

В чому перевага вітчизняної збірки тракторів?

Подвійна перевірка якості
Двигун та трансмісія проходять подвійну перевірку якості: у відділі контролю якості «Мінського тракторного заводу» перевіряють якість їх збірки, а пізніше, в Україні, відбувається монтаж цих деталей і повторна перевірка якості, повноти комплектації та налаштувань.
Адаптовані до наших умов:
Трактори вітчизняної збірки адаптовані для роботи в українському кліматі:
• радіатор більшої площі теплообміну дозволяє використовувати трактор в умовах підвищених температур;
• металеві паливні баки відрізняються своєю надійністю і ремонтопридатністю;
• в якості опції на етапі збірки, в заводських умовах, можна встановити кондиціонер.
Мовою статистики:
Клієнти групи компаній «Техноторг» підтвердили вигідність та зручність придбання тракторів української збірки своїм вибором.
В останні роки спостерігається тенденція до збільшення продажів вітчизняних моделей – на один трактор білоруського виробництва припадає три трактори місцевої збірки.
І це ще не все. Головний аргумент для вибору саме української версії МТЗ – в 5 разів менше відмов від клієнтів. А це тому, що «Техноторг» не випускає трактор з виробництва, доки не буде на 100% впевнений у його якості.


Комбайни КЗС української збірки – зниження вартості без втрати якості

Купуючи комбайни КЗС вітчизняної збірки фермер отримує всі переваги придбання техніки від заводу-виробника за більш привабливою ціною:
• заводську якість деталей та вузлів;
• відсутність посередників;
• діагностику та налаштування безпосередньо в Україні;
• обкатку та перевірку всіх механізмів на обкатному майданчику;
• економію часу та витрат на транспортування техніки.