ru ua en

"Техноторг" взяв участь у виставці "Зернові технології"

2017-02-20 00:00:00

З 15 по 17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершилася перша аграрна виставка цього року – Міжнародний аграрний форум «Зернові технології 2017». Масштаби заходу приємно вразили: її учасниками стали понад 500 компаній: представники галузі рослинництва, тваринництва та сільськогосподарського машинобудування.
Компанія «Техноторг» вперше стала учасником цієї агровиставки – і відразу ж вирішила порадувати клієнтів новинками та цікавими рішеннями для господарств. Експозиція «Техноторгу» представила аграріям 6 агрегатів виробництва французького бренду KUHN: причіпний обприскувач LEXIS, сівалку точного висіву PLANTER TRS, зернову сівалку PREMIA 9000 TRC, дисковий лущильник OPTIMER,  дві косарки серії FC та трактор-улюбленець українських аграріїв New Holland T7.315. Крім того, компанія презентувала відносно нові напрямки своєї діяльності: власну лінійку засобів захисту рослин, продаж насіння та добрив, та агрегати для точного землеробства.
За три дні виставку відвідало майже 19000 гостей, тож робота на стенді «Техноторгу» була дуже плідною: це і переговори з партнерами, і спілкування зі споживачами. Аграрії активно цікавились технікою і новими рішеннями з організації точного землеробства, адже зменшення витрат на виробництво було і залишається найбільш актуальним питанням.
Загалом виставка справила гарне враження і зарядила всіх: і експонентів, і клієнтів гарним настроєм перед початком польових робіт.