ru ua en

Італійська компанія Sfoggia провела навчання персоналу «Техноторг»

2017-01-30 00:00:00

У суботу, 29 січня на базі центрального офісу компанії «Техноторг» представники італійського бренду Sfoggia провели навчання для менеджерів з продажу. До Миколаєва з’їхалися представники компанії з 22 регіонів України.

Італійську сторону представляли менеджер з експорту техніки до країн Східної Європи Ірина Карпенко та продукт-менеджер Джуліано Різзато. Навчальний день складався з теоретичної та практичної частин: присутні змогли познайомитись з технікою Sfoggia, її конструктивними особливостями та перевагами. Зокрема, мова йшла про сівалки точного висіву Sigma 5 та Gamma Plus, а також про просапний культиватор Thema 8.

Sigma 5 – пневматична сівалка для просапних культур з дисковими сошниками, яку вирізняє: міцність конструкції, якісні матеріали, зручність експлуатації та точне дозування норми висіву навіть при швидкості 10-12 км за годину.

Gamma Plus - сівалка для просапних культур вакуумного типу з анкерними сошниками. Сівалки даної серії мають особливу конструкцію, що забезпечує високий рівень точності висіву насіння та гарантує довгий строк служби агрегату.

Thema 8 – просапний культиватор, призначений для обробки міжрядь рослин висотою до одного метра, з одночасним внесенням мінеральних добрив. Культиватор вирізняється міцною конструкцією, яка дозволяє працювати на будь-яких типах ґрунтів.

По завершенню навчання італійські партнери відзначили високу активність менеджерів компанії «Техноторг» і висловили надію на поглиблення партнерства задля забезпечення українських аграріїв якісним продуктом.