ru ua en

Техноторг на Битве Титанов 2016

2016-09-26 00:00:00

22-23 вересня 2016 року компанія Техноторг прийняла активну участь у «Битві Титанів 2016»

В результаті участі у заході ми,  по-перше отримали значний і позитивний досвід у проведенні демонстрації техніки, не дивлячись на несприятливі погодні умови,  по-друге провели необхідні нам зустрічі та мали нагоду і можливість показати техніку, по запиту клієнтів у різних умовах роботи.

Мали можливість продемонструвати новинки техніки, як на експозиції, так і в роботі. Безпосередньо в демонстрації приймали участь самохідний обприскувач PARRUDA STRONGER MA3030 від KUHN наряду із світовими виробниками, були представлені новинки Італійської компанії MoroAratri Srl: обертовий плуг DRAGON 8/A STEP 7+1 OnLand та глибокорозпушувач SPIDER 9П-400.
На експозиції "ТЕХНОТОРГ" можна було ознайомитись із новинками заводів "Лозовские машины", "Эльворти"(Червона зирка), "Велес Агро" та "A3Tech", також отримати відповіді на запитання від представників заводів та отримати вигідні пропозиції від "ТЕХНОТОРГ" стосовно придбання техніки.
Слід відмітити, що не дивлячись на складні погодні умови, відвідування заходу було значне, в добавок на заході була присутня в основному цільова аудиторія - аграрії, які зацікавлені у придбанні тої чи іншої техніки, було багато цікавих запитань, багато побажань, налаштування техніки під замовлення клієнта, і ще багато цікавого.
Ми отримали позитивний досвід, і значну ефективність від участі у заході.

Велика подяка організаторам та до зустрічі у наступному році!