ru ua en

Міжнародний день поля МНАУ

2023-06-01 00:00:00

День поля в Миколаєві? Чому б ні? Адже наші аграрії незламні!

Сьогодні, 1 червня, на інноваційному полігоні з трансферу сучасних технологій в агропромисловому комплексі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Міжнародний день поля у межах форуму «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри».

Компанія ТЕХНОТОРГ взяла участь у даному заході з презентацією кращих зразків сучасної сільгосптехніки:

  • Сівалкою для NO-TILL KUHN AUROCK
  • Ресурсозберігаючою Сівалкою Claydon Hybrid
  • Самохідним обприскувачем BERTHOUD RAPTOR
  • Та універсальним компактним трактором LOVOL 754

Захід пройшов за участі голови Миколаївської обласної військової адміністрації - Віталія Кіма.

Крім того, участь в Дні полі взяли:  голова комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, народний депутат України Олександр Гайду, Президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало, ректор НУБІП України Станіслав Ніколаєнко, директор Селекційно-генетичного інституту «Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення НААН» В’ячеслав Соколов, народні депутати України Олександр Пасічний, Ірина Кормишкіна та Артем Чорноморов.

День поля відвідало багато аграріїв регіону, які, на жаль, вже довгий час не мали змоги долучитись до подібних заходів через воєнні дії. Вся техніка, представлена нашою компанією, зацікавила сільгоспвиробників, адже ми презентували рішення, які допомагають економити ресурси. Також стенд ТЕХНОТОРГ був популярним у майбутніх працівників аграрної галузі – студентів МНАУ.

Дякуємо колективу Миколаївського національного аграрного університету та його ректору В’ячеслав Шебаніну за чудовий і такий корисний захід, а всім відвідувачам – за увагу до нашої компанії.

Працюємо далі!