ru ua en

Відзнака Президента України «За оборону України».

2023-04-27 00:00:00

Маємо честь повідомити, що сьогодні засновник Групи компаній «Техноторг» Ігор Іванович Калюжний отримав важливу державну нагороду - відзнаку Президента України «За оборону України».

Дана відзнака була заснована Указом Президента України Володимира Зеленського 5 серпня 2022 року для нагородження військовослужбовців, працівників центральної та місцевої влади, підприємств, установ та організацій, волонтерів, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активно сприяли виконанню таких заходів.

Сьогодні у стінах Одеської обласної військової адміністрації відбулось нагородження цією відзнакою осіб, що підтримують економіку країни, здійснюють безперебійне забезпечення стратегічно важливих галузей економіки та інфраструктури країни, підприємців-благодійників, та тих, хто систематично допомогає Збройним силам України. Серед цих осіб відзнаку отримав і Ігор Іванович Калюжний.

Дякуємо!

Група компаній «Техноторг» завжди працювала на розвиток аграрної галузі України, активно займалась благодійністю та меценатством, а з першого дня широкомасштабного вторгнення стала пліч-о-пліч з іншими організаціями на захист України. То ж така відзнака дуже важлива для всього нашого колективу.

Разом до перемоги!