ru ua en

Від Харкова до Луцьку: ТЕХНОТОРГ провів місяць Домашніх зустрічей з клієнтами

2023-03-29 00:00:00

 Напередодні активного аграрного сезону ТЕХНОТОРГ та КУН-Україна реалізували проект «Домашні зустрічі», в рамках якого презентували найкращі агрегати для весняних польових робіт. Адже за останній рік всі ми скучили за щирим спілкуванням, до якого звикли в рамках аграрних виставок, та зрозуміли наскільки важливою є можливість побачити агрегат на власні очі.

Зустріч «По-домашньому»

Що передбачає формат «Домашніх зустрічей»?  Це невелика презентація техніки та її безпосередній огляд на майданчику дилера. Тож на певний період майданчики ТЕХНОТОРГ перетворились на виставкові експозиції, де можна було побачити новинки, які от-от роз’їдуться в поля.

Спілкування у відносно невеликому колі дало можливість зупинитись на всіх перевагах техніки KUHN та детально відповісти на всі запитання аграріїв.

Від Харкова до Луцьку

За лютий цього року «Домашні зустрічі» Техноторг-КУН відбулися в одинадцяти регіонах України – на Сході, Півночі, у центральних та західних регіонах України. Слід зазначити, що інтерес до заходу був однаково високим для всіх регіонів.

 

Лише найкраще для клієнтів KUHN

Які ж агрегати ми представляли своїм клієнтам у рамках «Домашніх зустрічей»? Ми зробили акцент на машинах, які забезпечують найкращі результати для весняних польових робіт: розкидачі, сівалки та обприскувачі.

 Розкидачі мінеральних добрив KUHN AXIS – це неперевершена точність внесення добрив та максимальна простота у використанні. У рамках «Зустрічей» ми знайомили аграріїв з новим поколінням даних машин, які забезпечують:

 • Високу продуктивність.
 • Рівномірний розподіл по всій ширині захвату.
 • Високу точність розподілу незалежно від норми внесення.
 • Відмінну рівномірність внесення - відсутність занадто великих доз або пропусків між сусідніми проходами
 • Регулювання ширини захвату всього лише одним рухом.
 • Точність і простота налаштування
 • Спеціальна форма бункера і надбудов для поліпшення подачі добрива в основу бункера, забезпечення розкидання всього матеріалу і простоти очищення.
 • Електронне керування всіма функціями агрегату.

 

Особливий інтерес відвідувачі заходів проявили до сівалки точного висіву KUHN KOSMA. Ця відносно нова сівалка цікава своїми характеристиками:

 • Це машина, яка чудово працює з легким трактором.
 • KOSMA дозволяє сіяти на оброблених полях або площах мінімального обробітку зі швидкістю від 4 до 8 км/год.
 • KOSMA забезпечує гармонійний баланс між масою та швидкістю висіву на обробленому ґрунті для обмеження ущільнення та зменшення споживання пального.
 • Точність висіву надзвичайно важлива для KUHN, тому KOSMA оснащується системою розподілу MAXIMA 3, яку тисячі аграріїв вже високо оцінили за надзвичайну точність та здатність працювати з багатьма різними типами насіння.
 • З KUHN KOSMA ви можете у повній мірі використати усі переваги передових технологій точного землеробства, щоб підвищити рівень комфорту роботи та продуктивність.

 

В сегменті універсальних посівних комплексів ми презентували комплекс KUHN ESPROмашину, що поєднує дискування, прикочування й висівання в межах одного проходу для забезпечення дружних сходів після оранки, після мінімального обробітку та навіть по пожнивних рештках.

 • ESPRO відрізняється низькою потребою у потужності трактора, що суттєво зменшує витрати пального.
 • ESPRO забезпечує чисте сім’яне ложе. Два ряди робочих дисків піднімають і перемішують ґрунт, завдяки чому залишки добре перемішуються з поверхневими шарами. Діаметр диска 460 мм та увігнута форма забезпечують якісну роботу навіть у важких ґрунтах.
 • Система сошників CROSSFLEX забезпечує висадку насіння на оптимальну глибину незалежно від умов роботи і швидкості. Зміщені двійні диски відкривають насіннєву борозну і укладають насіння з високою точністю

 

Ще одна машина, що викликала особливий інтерес – обприскувач KUHN LEXIS. Хоч машина на ринку України вже добре відома, все ж детально обговорити всі переваги її використання раніше мав нагоду не кожен.

Тож в рамках «Домашніх зустрічей» українські аграрії відкрили для себе  KUHN LEXIS сповна:

 • Завдяки безпроблемним налаштуванням, електроніці та простому обслуговуванню всі ваші операції максимально прості.
 • Маючи невелику кількість клапанів, обприскувач LEXIS вимагає на 50 % менше операцій, ніж конкуренти в цьому сегменті.
 • Якість – це девіз KUHN: точність роботи обприскувачів LEXIS – це тривалий та надійний захист врожаю.
 • Обприскувач LEXIS оснащений усім необхідним обладнанням: його конструкція проста та водночас найсучасніша.

 

Безумовною зіркою показів став самохідний обприскувач нового покоління — KUHN FIGHTER 3000!

Щоправда цю машину важко застати на майданчику – щойно приїхавши в Україну, вона відразу відправляється в поля до клієнтів. Та все ж деяким регіонам пощастило побачити FIGHTER в рамках наших весняних заходів.

Що особливого в FIGHTER?

 • Це новий оприскувач із резервуаром з нержавіючої сталі на 3000 літрів, оснащений двигуном Cummins QSB об'ємом 4,5 л і потужністю 195 к.с. та інтелектуальною гідростатичною трансмісією 4x4, яка може подолати будь-які перешкоди.
 • Штанга 30 м із системою стабілізації EQUILIBRA забезпечує ідеальне внесення.
 • KUHN FIGHTER 3000 вже має у комплекті телеметрію та офіційну гарантію на 3 роки.

Підсумовуючи наше спілкування з клієнтами, хочеться відзначити, що сучасний аграрій розуміє, що якість техніки та її надійність важливі. Адже щороку ціни на насіння, добрива та паливо зростають, і лише використання високоефективних машин здатне знизити витрати та зробити господарювання ефективним. Саме тому машини бренду KUHN викликають стабільно високий інтерес на ринку.

Дякуємо усім,  хто взяв участь в спільних «Домашніх зустрічах» ТЕХНОТОРГ  та КУН-Україна! До зустрічі в полях!