ru

Компанія ТЕХНОТОРГ стала дистриб'ютором бренду SKF

З гордістю повідомляємо, що компанія ТЕХНОТОРГстала дистриб'ютором продукції бренду SKF в Україні!

SKF – найвідоміша компанія-виробник підшипників. Базується вона у Швеції, проте виробничі потужності зосереджені в багатьох країнах, зокрема Китаї, Японії, Мексиці, Південній Африці, Індії, Україні та ще низці країн Європи. Загалом випускається до 600 мільйонів підшипників для машинобудування і навіть космічної галузі.

 У товарному ряді SKF представлені: ущільнювачі, підшипники, помпи, опори підшипників, антифрикційні матеріали, наконечники та інше. При цьому продукція компанії незалежно від країни виробництва відрізняється найвищою якістю виконання.

Компоненти сільгосптехніки - окремий вид продукції SKF. Досвід, вироблений століттями, тут застосовують для економічно ефективних рішень, які пропонують вищу якість і надійність продукції, підтримуючи максимальний час безвідмовної роботи агрегатів.

Замовляйте запчастини бренду SKF на сайті https://t-don.com/

або в мережі магазинів запчастин ТЕХНОТОРГ у всіх регіонах України.

kompaniia-tekhnotorg-stala-distribiutorom-brendu-skf-269-1
kompaniia-tekhnotorg-stala-distribiutorom-brendu-skf-269-2
kompaniia-tekhnotorg-stala-distribiutorom-brendu-skf-269-3
kompaniia-tekhnotorg-stala-distribiutorom-brendu-skf-269-4


Новини

Наразі жодне з підприємств групи компаній «ТЕХНОТОРГ» не веде бізнесу з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації. Група компаній «ТЕХНОТОРГ» завжди виконувала і виконує всі норми чинного законодавства України. →

Напередодні компанія ТЕХНОТОРГ спільно з партнерами KUHN-Україна провели технічний День поля на базі агропромислового комплексу «АСТАРТА» у Полтавській області. Захід був присвячений демонстрації технічних рішень для ефективної заготівлі кормів у тваринницьких господарствах. →

Цього тижня група українських фермерів здійснила робочий візит до Великобританії, де побувала на заводі компанії Claydon — британського виробника інноваційної техніки для прямого стрічкового посіву. У поїздці взяли участь клієнти компанії ТЕХНОТОРГ, яка представляє продукцію Claydon на українському ринку. →

Новини та події →