ru ua en

Позиція групи компаній «ТЕХНОТОРГ» щодо співпраці з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації

2023-03-02 00:00:00

     Наразі жодне з підприємств групи компаній «ТЕХНОТОРГ» не веде бізнесу з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації. Група компаній «ТЕХНОТОРГ» завжди виконувала і виконує всі норми чинного законодавства України.

 

Група компаній «ТЕХНОТОРГ» підтримує суверенітет та територіальну цілісність України, виступає проти російської військової агресії та білоруського пособництва цієї агресії. Ми активно допомагали і продовжуємо допомагати ВСУ.

 

До подій 24.02.2022 року підприємства групи активно співпрацювали з підприємствами – резидентами РБ, що жодним чином не було заборонено діючим законодавством України.

 

До 24.02.2022 року підприємствами групи в рамках підготовки до сезону весняних сільськогосподарських робіт здійснювались передплати за сільськогосподарську техніку та запчастини компаніям – резидентам РБ (що не заборонялось чинним на той момент законодавством України). Щоб не втратити сплачені кошти, адже розраховувати на їх повернення було марно, з 24.02.2022 року вся передплачена техніка та запчастини, яку вдалось забрати у білоруських постачальників, була вивезена на територію Польщі, а згодом більша частина вказаної техніки та запчастин були завезені на територію України. Розмитнення техніки відбувалось у повній відповідності до діючого законодавства України з погодженням з усіма контролюючими органами, які мають супроводжувати такі операції.

 

З 24.02.2022 року ніяких сплат на адресу підприємств – резидентів РБ чи РФ не відбувалось, ніяких нових угод не укладалось.

Крім цього, у  2022 році ТОВ «Техноторг-Дон» в односторонньому порядку вийшло зі складу учасників ТОВ «Торговий Дім МТЗ-Беларус-Україна» (створеного у 2008 році спільно з «Мінським тракторним заводом», із часткою 30% у статутному капіталі Товариства, для реалізації проекту по збиранню тракторів торгівельної марки «Беларус» на території України). Цим остаточно розірвавши будь-які можливі зв’язки із резидентами Республіки Білорусь.

Наскільки нам відомо (адже група компаній «ТЕХНОТОРГ» вже не має ніякого відношення до вказаного підприємства), через певний період ТОВ «Торговий Дім МТЗ-Беларус-Україна» взагалі буде ліквідовано.

 

     В черговий раз підкреслюємо, що група компаній «ТЕХНОТОГ» сумлінно виконує всі норми чинного українського законодавства і не веде бізнесу з контрагентами, які підпадають під будь які обмеження на основі нормативно-правових актів України. Будь які зв’язки підприємств групи компаній «ТЕХНОТОРГ» та кінцевих бенефіціарних власників групи компаній «ТЕХНОТОРГ» з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації відсутні.