ru ua en

Позиція групи компаній «ТЕХНОТОРГ» щодо співпраці з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації

2023-06-02 00:00:00

     Наразі жодне з підприємств групи компаній «ТЕХНОТОРГ» не веде бізнесу з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації. Група компаній «ТЕХНОТОРГ» завжди виконувала і виконує всі норми чинного законодавства України.

 

Група компаній «ТЕХНОТОРГ» підтримує суверенітет та територіальну цілісність України, виступає проти російської військової агресії та білоруського пособництва цієї агресії. Ми активно допомагали і продовжуємо допомагати ВСУ.

 

До подій 24.02.2022 року підприємства групи активно співпрацювали з підприємствами – резидентами РБ, що жодним чином не було заборонено діючим законодавством України.

 

До 24.02.2022 року підприємствами групи в рамках підготовки до сезону весняних сільськогосподарських робіт здійснювались передплати за сільськогосподарську техніку та запчастини компаніям – резидентам РБ (що не заборонялось чинним на той момент законодавством України). Щоб не втратити сплачені кошти, адже розраховувати на їх повернення було марно, з 24.02.2022 року вся передплачена техніка та запчастини, яку вдалось забрати у білоруських постачальників, була вивезена на територію Польщі, а згодом більша частина вказаної техніки та запчастин були завезені на територію України. Розмитнення техніки відбувалось у повній відповідності до діючого законодавства України з погодженням з усіма контролюючими органами, які мають супроводжувати такі операції.

 

З 24.02.2022 року ніяких сплат на адресу підприємств – резидентів РБ чи РФ не відбувалось, ніяких нових угод не укладалось.

Крім цього, у  2022 році ТОВ «Техноторг-Дон» в односторонньому порядку вийшло зі складу учасників ТОВ «Торговий Дім МТЗ-Беларус-Україна» (створеного у 2008 році спільно з «Мінським тракторним заводом», із часткою 30% у статутному капіталі Товариства, для реалізації проекту по збиранню тракторів торгівельної марки «Беларус» на території України). Цим остаточно розірвавши будь-які можливі зв’язки із резидентами Республіки Білорусь.

Наскільки нам відомо (адже група компаній «ТЕХНОТОРГ» вже не має ніякого відношення до вказаного підприємства), через певний період ТОВ «Торговий Дім МТЗ-Беларус-Україна» взагалі буде ліквідовано.

 

     В черговий раз підкреслюємо, що група компаній «ТЕХНОТОГ» сумлінно виконує всі норми чинного українського законодавства і не веде бізнесу з контрагентами, які підпадають під будь які обмеження на основі нормативно-правових актів України. Будь які зв’язки підприємств групи компаній «ТЕХНОТОРГ» та кінцевих бенефіціарних власників групи компаній «ТЕХНОТОРГ» з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації відсутні.

 

Відзнака Президента України «За оборону України» засновнику Групи компаній «Техноторг» Ігору Івановичу Калюжному

Інші відзнаки засновнику та колективу ТОВ "Техноторг" за допомогу Силам Оборони України