ru ua en

NEW HOLLAND ТА KUHN ПОКАЗАЛИ ВРАЖАЮЧІ РЕЗУЛЬТАТИ НА ЛАНАХ ПІВДНЯ УКРАЇНИ

2016-05-16 00:00:00

 Старт весняно-польових робіт, мабуть, є найвідповідальнішим моментом року для кожного аграрія. На якість майбутнього врожаю впливають безліч чинників та одним із найважливіших, безперечно, є наявність високопродуктивної й економічної техніки для якісного обробітку ґрунту та сівби. Саме таку техніку група компаній «Техноторг» та «Європейська Аграрна Компанія» у березні цього року презентували аграріям Одеської та Миколаївської областей в межах загальноукраїнського демотуру New Holland & KUHN.

 Зважаючи, що попит на комбіновані дисколапові ґрунтообробні агрегати постійно зростає, компанія KUHN представила аграріям PERFORMER 4000 із робочою шириною 4 м. Застосовують цей агрегат на полях, де тривалий час проводили традиційний обробіток ґрунту (оранку). PERFORMER ефективно руйнує плужну підошву на глибині до 35 см. Агрегат має 14 робочих стійок, що розміщені в 4 ряди, 30 відкриваючих дисків діаметром 510 мм та каток HD-Liner діаметром 700 мм.
 Ще одна новинка від KUHN, представлена на демопоказі – дискатор OPTIMER 7503. Цю модель розробили для швидкого лущення стерні відразу після збирання врожаю з метою закладення насіння бур’янів та падалиці, що провокує їхнє проростання, кращого розкладання пожнивних решток і збереження вологи у ґрунті, а також передпосівного обробітку ґрунту за мінімальною технологією. Цей агрегат має ширину захвату 7,5 м, 60 робочих дисків діаметром 510 мм та кільчастий каток T-RING діаметром 600 мм.
 
Для максимально ефективної роботи із зазначеними агрегатами потрібен трактор, що задовольняє потреби у потужності і маневреності та водночас є досить економічним і простим в обслуговуванні. Торік бренд New Holland представив на ринку України нову модель трактора вже добре відомої серії Т8 – Т8.410. Саме цей трактор обрали для демонстрації нових агрегатів та, судячи з результатів, цей вибір був найвдалішим. Адже в новому Т8.410 втілено низку конструктивних змін, що відповідають багаторічним традиціям якості бренда New Holland.
 Це простора кабіна з кращою в цьому класі шумоізоляцією, оновлена досконала ергономіка. За потреби трактор має більший на 23% приріст потужності – 52 к.с. (у транспортному режимі, в режимі роботи з ВВП, за використання гідравлічної системи). Це дає змогу збільшити моторесурс двигуна та трансмісії й зменшити витрати палива.
 
Максимальний обертальний момент досягається в ширшому діапазоні – від 1300 до 1500 об./хв. Збільшений, порівняно з попередньою моделлю, діапазон номінальної потужності – від 1400 до 2000 об./хв – дає змогу посилити зовнішні розгінні характеристики двигуна, що мають вищі показники за меншої частоти обертання. Система управління потужністю двигуна Boost активується автоматично за обертів двигуна 800 об./хв у момент початку зростання навантаження. Це впливає на збільшення динамічності двигуна та його економічність. Змінена конструкція та збільшена на 114 л ємність паливного бака забезпечують довгу безперервну роботу в полі й зменшують затрати часу на заправлення. Подвійні шини більшого діаметра збільшують тягове зчеплення з ґрунтом на 25%.
 
 Зазначені вище технічні рішення відчутно вплинули на результат роботи, який гості демо-показів мали змогу побачити на власні очі.
Так, у Одеській області трактор Т8.410 працював із причіпним дискатором OPTIMER 7503. Глибина обробітку становила 12 см за робочої швидкості 10–11 км/год. Витрата палива при цьому становила 6–7,5 л/га. У Миколаївський області проводили обробіток причіпним дисколаповим глибокорозпушувачем PERFORMER 4000. Глибина обробітку лапами становила 32–35 см, дисками – 10–12 см за робочої швидкості 8 км/год. Витрата палива – 11,5–12 л/га.
 Тож результат говорить сам за себе. Т8.410 у поєднанні з OPTIMER та PERFORMER довели на практиці можливість поєднання високої якості обробітку ґрунту з максимальною продуктивністю й мінімальною витратою палива!