ru ua en

KELT XXL - новий тракторний напівпричіп-перевантажувач LOZOVA MACHINERY

2021-06-01 00:00:00

KELT XXL - новий тракторний напівпричіп-перевантажувач LOZOVA MACHINERY для перевезення сільськогосподарських вантажів. Використовується для перевезень по всіх дорогах з твердим покриттям: по шосе, полях і пересіченій місцевості, легко справляється з ґрунтовим ділянкам. Також агрегат може перевантажувати зерно, розкидати добрива та багато іншого.

KELT XXL - єдиний в своєму класі агрегат з повною відповідністю Правил дорожнього руху України та країн ЄС за габаритами і навантаженні на вісь!

Факти про KELT XXL

Факт 1: Проста система розвантаження
Особливість причепа - стрічкова система розвантаження. Така система дозволяє вивантажувати напівпричіп в низьких ангарах, на нерівності не підготовлених майданчиках і в русі. Ширина стрічкового конвеєра, за допомогою якого здійснюється розвантаження причепа дорівнює ширині статі кузова. Стрічка спирається на підлогу кузова, тертя між ними знижено за допомогою системи повітряної мастила. Барабан конвеєра обертається за допомогою гідромотора. Застосування конвеєрної розвантаження дозволяє встановлювати на напівпричіп додаткове обладнання.

Факт 2: Ефективна робота при максимальному завантаженні на дорогах загального користування.
Відмітна особливість KELT XXL - тривісні шасі. Вони надають максимальну осьову навантаження і низький питомий тиск на грунт - 2,2 атм в шинах.

Факт 3: Низька витрата палива і висока прохідність
Система регулювання тиску в шинах під час руху дозволяє збільшити прохідність причепа і зменшити витрату палива, легко і швидко (водій не залишає кабіни) з'їжджати з твердого шосе на грунтові польові дороги або в поле.

Факт 4: Максимальна економічність
КELT XXL складається з несучого кузова, до якого прикріплені поворотна візок і елементи шасі. Окрема рама відсутня, що дозволяє зберегти високу міцність при низькій вазі. Все це істотно впливає на вагу агрегату (як підсумок - зменшує витрату палива).

Факт 5: Висока маневреність агрегату
Конструкція шасі виконана особливим чином: передня поворотна візок дозволяє легко маневрувати на невеликих робочих майданчиках.

Факт 6: Максимальний обсяг кузова
Два набору додаткових бортів висотою 40 і 80 см. Можуть встановлюватися опционно. Обсяг причепа при цьому - 36 і 43 м3 відповідно.

Факт 7: Універсальне агрегатування
Спеціальна конструкція KELT XXL дає можливість агрегатувати його з трактором за допомогою петлі 50 мм або 91 мм. Можлива заміна петлі під час роботи завдяки особливій конструкції дишла. Причіп з поворотним візком з'єднані між собою стандартним сідельним пристосуванням. Таким чином причіп можна транспортувати сідельними тягачами, а поворотна візок застосовується для транспортування тракторами.

Факт 8: Продуктивний розкидач органічних добрив
Розкидувач легко монтується на місце заднього борту. Плавне подача робочої рідини регулюється від гідросистеми трактора, що забезпечує продуктивність системи.

Факт 9: Шнековий перевантажувач для швидкої розвантаження напівпричепа
З шнеком причіп з масою 21т повністю розвантажується за 3 хвилини. Монтується замість заднього борта на його вузли кріплення, процес максимально простий. Перезавантаження не вимагає особливих умов - вона може проводиться в русі або на непідготовленою майданчику. При транспортуванні шнековий перевантажувач складається поперек кузова і не виходить за межі причепа!

Факт 10: Зручне використання агрегату
Напівпричіп обладнаний комфортними сходами - перша сходинка розташована всього в 40 см від підлоги. У транспортному положенні сходи легко складається і не заважає повороту візка. Сходи мають елементи проти ковзання. Хороший огляд всередині кузова доступний завдяки великому оглядового вікна з прозорим пластиком, яке розташоване в передній стінці кузова.