ru ua en

Обприскувач SPRAYMARC – дбайлива турбота про кожен паросток

2021-05-15 00:00:00

Наближається літо і саме час подумати про захист рослин. LOZOVA MACHINERY пропонують своє рішення – надточні причіпні обприскувачі SPRAYMARC-3000.

Не так давно українські фермери відкрили для себе ці агрегати і вже високо оцінили їх поєднання якісної обробки, продуктивності і універсальності.

Завдяки широкому набору опцій, SPRAYMARC максимально адаптовані для індивідуальних потреб українських господарств і місцевих умов землеробства.

Швидкий, маневрений і легкий агрегат з алюмінієвими штангами шириною 24 метрів і об'ємом бака 3000 л, просто дивує ефективністю роботи і простотою експлуатації.

SPRAYMARC в роботі ідеально копіює рельєф поля і забезпечує стабільне положення штанги з точно витриманою відстанню до поверхні.

Відмінну стабілізацію машини, як з повним, так і з порожнім баком, особливо при роботі на нерівних полях і ухилах, забезпечує полегшена алюмінієва штанга, яка до того ж стійка до впливу агресивних розчинів і до іржі.

Плавне регулювання осей дозволяє обробляти міжряддя від 1,5 до 2,2 метра. І навіть високі посіви не є перешкодою для SPRAYMARC, який має дорожній просвіт в 700 мм і широкий діапазон регулювання рівня штанги.

Інноваційна антипомпажна конструкція бака значно спрощує його очищення і сприяє швидкому перемішування вмісту. Бак також обладнаний зливними піддонами, насосом високої продуктивності і системою фільтрації великої місткості.

До речі, SPRAYMARC оснащений системою автоматичного управління для обприскувачів з GPS-навігатором (Bravo, італійської компанії ARAG), так що рівномірність, необхідне дозування і концентрація розпилювання речовин гарантована.

Уже сьогодні обприскувачі LOZOVA MACHINERY подбають про те, яким буде урожай завтра.