ru ua en

Обприскувач SPRAYMARC від LOZOVA MACHINERY

2021-03-27 00:00:00

Наш партнер LOZOVA MACHINERY представляє на ринку України обприскувач SPRAYMARC, вироблений у співпраці з британською компанією Landquip Crop Sprayers (Фрессінгфілд, Саффолк, Великобританія).

Компанія Landquip виробляє ATV, розкидачі добрив, причіпні та самохідні обприскувачі. Спеціалізується на високоякісних, високоточних машинах власного дизайну. Компанія пропонує найсучасніші конструктивні особливості вже в стандартній комплектації, при цьому кожна машина може бути адаптована до конкретних потреб замовника.

Обприскувач SPRAYMARC відрізняється високою якістю і точною системою внесення добрив, яка зменшує кількість бур'янів і підвищує врожайність культур.

Об’єм бака - 3000 літрів, ширина штанги - 24-28 метрів

Агрегат забезпечує точне амортизоване механічне стеження за оброблюваним рельєфом, завдяки паралелограмній рамі і сучасній системі автоматичного управління.

ПЕРЕВАГИ:

Алюмінієва штанга

Спеціально розроблена компанією Landquip алюмінієва штанга, довжиною 24 метри, на 2/3 легше сталевого еквівалента, що сприяє набагато кращому урівноваженню машини. Штанга встановлена на системі високого підйому у формі паралелограма.

Стійка до іржі / кислоти / хімічних / рідких добрив.

 

Інноваційна конструкція бака

Сверхгладкий бак на 3000 літрів, легко миється, має антипомпажну конструкцію і високоефективну систему перемішування. Обладнаний ефективними зливними піддонами, насосом високої продуктивності і системою фільтрації великої місткості.

 

Багатофункціональні форсунки

Багатоголівкові корпуса сопел, що повертаються на 360 градусів мають до 5 керамічних наконечників високого тиску. Опціонально може бути встановлений розпилювач добрив Umbrella.

 

Ефективна промивка

Ефективна промивка і простота обслуговування досягається завдяки конструкції машини, в якій використовується мінімальна кількість трубопроводів / шлангів.

 

Легке маневрування

Конструкція шасі, в поєднанні з формою бака та штангою, знижує вагу, дозволяє SPRAYMARC краще розподіляти вагу при обприскуванні в полі від повного до порожнього бака.

Обприскувач spraymarc має компактну транспортну ширину 2,5 метра.

 

Стійкість при транспортуванні

Стійкість при транспортуванні зі складеними штангами не має собі рівних завдяки низькому центру тяжіння машини. Обприскувач SPRAYMARC має компактну транспортну ширину 2,5 метра.

Ширина колії від 1500 до 2200 мм. Шляховий проміжок 700 мм.

 

Система автоматичного управління для обприскувачів з GPS-навігатором

Комп'ютер BRAVO-400, італійської компанії ARAG, провідного виробника систем автоматизованого управління сумісних з обприскувачами. Обладнаний екраном з високою роздільною здатністю, діагоналлю 5,7 дюймів (TFT-матриця).

Навігатор відображає вектори, дистанції, кількості рядів для повернення до місць переривання.

Комп'ютер дозволяє економити препарат, завдяки рівномірній нормі виливу по всій площі та постійній концентрації робочого розчину, що збільшує продуктивність і робочий час обприскувача.