ru ua en

КУЛЬТИВАТОР ПЕРЕДПОСІВНОЇ ОБРОБКИ ЧЕРВОНЕЦЬ

2021-02-01 00:00:00

СТАТТЯ: КУЛЬТИВАТОР ПЕРЕДПОСІВНОЇ ОБРОБКИ ЧЕРВОНЕЦЬ

Ні для кого не секрет, що основа максимального врожаю – своєчасна та якісна підготовка ґрунту під сівбу. Помилки, допущені при підготовці насіннєвого ложе, можуть дорого обійтись аграріям: замість сильного засмічення ґрунту прийдеться миритися з втратами врожаю до 20% та вище. Тому фермери обґрунтовано пред’являють найвищі вимоги до сільгоспзнарядь передпосівної підготовки. Крім того, у теперішній агроекономіці усі зусилля фермерів направлені на досягнення максимальної продуктивності за одиницю часу. Тому сучасні аграрії віддають перевагу багатофункціональній техніці, здатній виконувати одночасно декілька операцій щодо підготовки ґрунту, що сприяє, у тому числі, скороченню кількості проходів трактора по полю, що не тільки знижує загальну витрату палива, але й перешкоджає ущільненню ґрунту.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ ПЕРЕДПОСІВНОЇ ОБРОБКИ

Універсальний енергоефективний культиватор передпосівної обробки Червонець лінійки сільгосптехніки Лозівських машин – один із найпродуктивніших знарядь «одного проходу» у системі ґрунтооброблення, який дозволяє за один прохід забезпечити найбільш якісну повноцінну підготовку ґрунту під сівбу.

При цьому Червонець несе у собі економічну вигоду, забезпечуючи менш витратну обробку оранки. Знаряддя дозволяють провести якісну передпосівну підготовку після орання за один прохід, витрачаючи при цьому усього лише 4 л/га палива. Завдяки ширині захвату 8 метрів, Червонець забезпечує продуктивність до 10 га/год. І що важливо, агрегатується з тракторами потужністю 130-170 к.с., найбільш широко розповсюджених на території України.

Не дивлячись на те, що Червонець заявив про себе на ринку країни недавно – у 2015 році, оцінити його високу функціональність та ефективність в обробці ґрунту вже встигли декілька аграріїв країни, першими придбавши енергоефективне знаряддя.

Власник ФГ «Левада К» (Богуславський район, Київська область) Микола Віталійович Висотенко при виборі знаряддя для передпосівної обробки ґрунту віддав перевагу саме Червонцю.

«Із багатьох сільгоспзнарядь передпосівної підготовки вибрав Червонець з комплектацією «стрілчата лапа». Поля нашого фермерського господарства знаходяться під великим нахилом, та раніше при підготовці іншими агрегатами постійно стикалися з проблемою ламання робочих органів, стійок при поворотах агрегатів. У Червонці за рахунок вузьких лап та простого регулювання глибини обробки знаряддя відмінно справляється з обробкою ґрунту на поворотах і не виникає ніяких проблем».

Слід зазначити, що для безпроблемної роботи на будь-яких ґрунтах Червонець може комплектуватися різними стійками (як з підпружинником, так і без), і робочими органами: стрілчатою лапкою (для суцільного підрізання бур’янів), «гусячою лапкою» (для універсального застосування), оборотними долотоподібним наконечником (для більш глибокої обробки або для роботи на важких ґрунтах). При цьому у комплектації Червонець використовують тільки робочі органи провідних світових виробників комплектуючих.

Ще однією перевагою культиватора Лозівських машин власник ФГ «Левада К» вважає можливість агрегатування культиватора як навісним, так і причіпним способом.

«Знову ж, враховуючи сильний уклін наших ораних полів, я можу використовувати знаряддя напівпричіпним способом, не боячись перекидання техніки на поворотах ті з гарантією якості обробки на проблемних ділянках. Тим же фермерам, у кого поля рівні, достатньо підійде використання культиватора навісним способом», - відзначає Микола Висотенко та підсумовує:- Взагалі, у підготовці ґрунту до сівби Червонець показав себе відмінно. Після його обробки, як у народі говорять, хоч цибульку сіяти». Я залишився повністю задоволений придбанням».

Серед конструктивних особливостей Червонця також можна відзначити використання S – подібної пружинної стійки, що створює сприятливі умови для оптимального водно-повітряного режиму у ґрунті. Пружна деформованість стійки призводить до коливального руху лап у ґрунті, які вібрують як за напрямком руху. Так і в боковому напрямку, при цьому забезпечуючи мінімальний рух у висоту. За рахунок цього гарантується суворе дотримання необхідної глибини обробки, підвищується якість подрібнення, знижується тяговий опір, що сприяє попередженню забивання робочих органів та рослинних залишків. Відстань між робочими органами 125 мм сприяє високоякісній обробці ґрунту по всій ширині роботи агрегату.

Аграрії знають, що для запобігання випарування вологи ґрунт після розпушування повинен бути трохи ущільненим. По це турбуються катки передпосівного комплексу Червонець. Завдяки ущільненню ґрунту сходи оптимально забезпечені вологою, зо створює найкращі умови для появи рівномірних дружніх сходів, а значить, сприяє отриманню більш високих врожаїв. А для оптимального подрібнення та вирівнювання ґрунту рівномірний розподіл тиску на ґрунт у Червонці забезпечує качаюча підвіска подвійних зубчатих катків, їх різний діаметр та форма (трубчата та зубчата), а також повне перекриття катками усієї ширини захвату знаряддя.

Усі ці технічні характеристики, а також деякі конструктивні особливості дозволяють культиваторам передпосівної підготовки Червонець працювати у різних умовах на будь-яких типах ґрунтів, створюючи ідеальне посівне ложе для насіння.

Великий досвід Лозівського ковальсько-механічного заводу у виготовленні сільгосптехніки віддзеркалюється на глибокій підготовці до виробництва, у дотриманні суворого контролю якості металу та усіх технологій виготовлення, та ставить сільгосптехніку Лозівських машин по якості в один ряд з кращими закордонними аналогами, у той час, даючи незаперечну перевагу у ціні, як вітчизняний виробник.

Вибравши стратегію імпортозаміщення та потрапивши в тренд, Лозівські машини продовжують виводити на ринок нові енергоефективні сучасні ґрунтооброблювальні агрегати з турботою до землі, з усвідомленням потреб землеробів!