ru ua en

Новинка - легка зубовая борона ЛІРА XS!

2021-02-16 00:00:00

LOZOVA MACHINERY розширили лінійку зубових борін ЛІРА

Легка зубовая борона ЛІРА XS (як і традиційна зубовая борона ЛІРА) по праву називаються "механічним гербіцидом" і дозволяють без застосування дорогої хімії не тільки якісно знищити бур'яни, а й одночасно закрити вологу і забезпечити доступ повітря до насіння.

Проведення досходових і післясходових боронувань дозволяє знизити забур'яненість посівів бур'янами на 85-95%, що особливо важливо при застосуванні без гербіцидної технології вирощування культур.

При своєчасному використанні агрегату невеликі бур'яни і бур'яни, що знаходяться в стадії білої нитки, вириваються, а більш сильні культурні рослини залишаються в недоторканому стані.

Надійність, невибагливість і ретельність роботи - ось ключові якості борін ЛІРА XS.

ЛІРА XS незамінна при ранневесеннем бороновании, а так само для досходового і післясходового боронування.

Пружинна борона ЛІРА XS застосовується для боронування грунту, для руйнування ґрунтової кірки, особливо на важких, запливаючих грунтах. При обробці в верхньому шарі грунту порушується система капілярних зв'язків, створюється пухкий мульчирующий шар, що захищає ґрунт від висихання.

Так само ЛІРА XS може використовуватися для догляду за лугами: для знищення кротячих ходів і розпушування дерну.

Більше про борону читайте за посиланням https://technotorg.com/catalogue/view/legkaya-zubopruzhinnaya-borona-lira-xs-lozova-machinery.html