ru ua en

Новинка від LOZOVA MACHINERY - ротаційна борона ДИНАР 6

2021-02-28 00:00:00

LOZOVA MACHINERY відкрили виставковий сезон 2021, відзначившись прем'єрою на виставці «Зернові технології». Серед новинок – вдосконалена ротаційна борона ДИНАР з шириною захвату 6 метрів.
Завдяки своїй здатності безпечно для озимих руйнувати навіть надміцну ґрунтову кірку, сьогодні ротаційні борони стали найпопулярнішими весняними ґрунтообробними знаряддями. Однак, незважаючи на різноманіття пропозицій, на ринку досить мало простих легких високопродуктивних знарядь, які можна було без проблем агрегатувати з легкими тракторами.
Саме для задоволення таких потреб, в цьому році LOZOVA MACHINERY додали в асортимент найлегші на ринку ротаційні борони з шириною захвату 6-12 метрів.
Машина отримала нові характеристики і стала значно легше. Борона повністю відповідає високим вимогам сучасних фермерських господарств, знаряддя має довгий термін служби і підходить для будь-якої технології обробітку ґрунту.
В знаряддях ротаційні диски встановлені на ресорні стійки, що забезпечує оптимальний тиск дисків на ґрунт. При цьому вага 6-ти метрового агрегату менше 1 тони, що є найлегшим показником на ринку. Це дозволяє агрегатувати борону навіть з трактором 80 к. с., відкриваючи агрегат більш широкому колу господарств з будь-яким парком тракторів.
Крім якісного руйнування ґрунтової кірки при досходовому і післясходовому боронуванні, ДИНАР виконує закриття вологи, аерацію ґрунту і знищує бур'яни в фазі білої нитки. Машина застосовується для суцільної і міжрядної обробки різних зернових, просапних та овочевих культур на всіх типах ґрунтів. Безперечною перевагою є те, що ДИНАР дбайливо працює по високим сходам до 20 см.
Агрегат обробляє ґрунт на глибину до 5 см і може розвивати швидкість до 20 км/год, що для ротаційних борін цього типу є відмінною характеристикою! А для контролю заглибленості робочих органів (зірок) в ґрунт знаряддя оснащені опорними колесами.
Ну і звичайно в боронах реалізований фірмовий принцип LOZOVA MACHINERY «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що зберігає час і ресурси, збільшуючи рентабельність і ефективність агропідприємств.
В цілому новинку відрізняє простота експлуатації, висока продуктивність, модельний ряд з оптимальною шириною захвату для обробки будь-яких посівних площ.