ru ua en

Компанія «Техноторг» стала офіційним дилером BERTHOUD в Україні

2020-09-18 00:00:00

Офіційно!

Компанія «Техноторг» стала офіційним дилером французького бренду обприскувачів BERTHOUD.

Відтепер якісні причіпні та самохідні обприскувачі відомого в Україні фірмового блакитного кольору можна придбати у мережі «Техноторг».

Сертифікат офіційного дилера виконавчому директору компанії Юрію Калюжному урочисто вручила керівник представництва BERTHOUD в Україні Олена Пельтек.

Виробник BERTHOUD пропонує широкий спектр надійних, зручних, потужних обприскувачів, здатних вирішувати проблеми сільського господарства сьогодні і у майбутньому.

Представлений на українському ринку асортимент обприскувачів BERTHOUD створений спеціально для провідних польових культур і придатний для роботи в будь-яких умовах.

Комфорт, безпека і ефективність роботи – це основні цінності BERTHOUD. Тому виробник пропонує українському аграрію широкий вибір пристроїв, призначених для забезпечення комфорту водія, систем безпечного управління, а також - широкий вибір штанг для якісного обприскування.

В свою чергу компанія «Техноторг» завжди націлена на задоволення потреб своїх клієнтів. Тому ми розширюємо свій асортимент, додаючи нові продукти, які покликані максимально задовільнити аграріїв.

Довідка:

BERTHOUD є одним з піонерів сільськогосподарського обприскування у Франції. Заснована в 1895 році в самому серці Божоле, компанія спочатку займалась ранцевими апаратами для обробки винограду. Засновник компанії - Поль Берту.

Сьогодні BERTHOUD - заслужений експерт і світовий лідер виробництва техніки й обладнання для захисту рослин. Вже понад 120 років компанія розвивається тільки в цьому напрямку, розробляючи та впроваджуючи унікальні рішення виключно в цій області виробництва сільськогосподарської техніки.