ru ua en

День Поля 2015

2015-09-15 00:00:00

11 вересня в селі Весняне Миколаївської області на базі ТОВ «СП Південна аграрно-експортна компанія» відбувся масштабний День Поля. Організаторами заходу виступили група компаній Техноторг та Європейська Аграрна Компанія.

Гості заходу – більш ніж 250 аграріїв з Миколаївщини та інших південних областей – мали змогу ознайомитись з новинками сільгосптехніки від New Holland, КUHN, Vogel&Noot, Great Plains, Велес Агро, Червона Зірка, та інших провідних виробників.

Вперше в Україні був представлений новий роторний комбайн New Holland CR8.90 та причепний обприскувач Matris від КUHN. Вперше у південному регіоні представлено надпродуктивний прес-підбирач New Holland ВВ1290, продемонстровано в роботі самохідні обприскувачі GUARDIAN від New Holland та PARRUDA Stronger від КUHN, новий трактор New Holland Т8.410 в парі з високопродуктивними ґрунтообробними та посівними агрегатами від Vogel&Noot, Great Plains, Велес Агро та Червона Зірка.

Також гостям заходу було надано можливість особисто протестувати техніку в роботі та отримати вичерпні коментарі від представників заводів-виробників, керівництва групи компаній Техноторг та інших аграріїв, які вже придбали техніку вищезаначених брендів й мали змогу оцінити всі її переваги безпосередньо у своєму господарстві.

Юрій Калюжний, виконавчий директор групи компаній Техноторг, анонсував розширення можливостей для придбання техніки, зокрема – відкриття зернового департаменту, що надасть змогу аграріям обміняти частину врожаю на нову техніку.

Юрій Кормишкін, співзасновник ТОВ «СП Південна аграрно-експортна компанія», поділився досвідом співпраці з Техноторг. В обробітку у ТОВ «СП Південна аграрно-експортна компанія» знаходяться понад 10тис га, а технічний парк на 70% складається з техніки New Holland. За словами пана Юрія, техніка New Holland якнайкраще відповідає таким критеріям як ціна/якість та висока продуктивність, що є необхідною умовою для обробки землі у такому великому господарстві. Також він зазначив, що на вибір техніки вплинув позитивний досвід співпраці з групою компаній Техноторг, а саме впевненість у якості технічного супроводу та сервісного обслуговування. Також господарство цього року розпочало новий проект – виробництво паливних пелет із соломи. Незамінним помічниками у цій справі стали прес-підбирачі BigBaller від New Holland . Ці агрегати запросто збирають по 800 тюків щодоби, гарантуючи високу щільність та якість обв’язування.

Захід відвідало й керівництво області – так Володимир Луста, голова Миколаївської обласної ради, зазначив, що Миколаївщина третій рік поспіль збирає все більші врожаї. А визначну роль у цій позитивній тенденції відіграє використання сучасних технологій та техніки.

Взагалі ж свято пройшло у теплій дружній атмосфері, гості мали змогу переконатись у позитивних перспективах агропромислового комплексу України, поставити перед собою нові цілі та отримати нові ідеї та натхнення для їх вдалого втілення за допомогою новітньої техніки.