ru ua en

Побачити AGRITECHNICA та доторкнутись до майбутнього

2019-11-20 00:00:00

«Техноторг» та «КУН Україна» організували подорож українських аграріїв до Ганноверу

Раз на два роки німецьке місто Ганновер перетворюється на епіцентр новітніх технологій аграрної сфери. Саме тут проходить наймасштабніша сільгоспвиставка у світі – AGRITECHNICA. Близько 2800 компаній-учасників, більше півмільйона відвідувачів з 128 країн і 100% занурення у аграрний світ.

«Кун Україна» та «Техноторг» не могли залишитись осторонь такої визначної події. З серпня по жовтень для українських аграріїв було оголошено акцію: при придбанні однієї з 5-ти акційних одиниць техніки KUHN, поїздка до Ганновера – у подарунок. Дякуємо всім, хто охоче приєднався до нашої акції! В результаті 40 щасливчиків, окрім новенької техніки у власних господарствах, отримали ще й можливість побувати на найбільшій агроподії світу.

Подорож нашої групи тривала з 13 по 15 листопада. За цей час аграрії встигли детально познайомитись зі стендом компанії KUHN, мали вільний час на огляд експозицій інших виробників та екскурсію по Ганноверу - столиці Нижньої Саксонії.

Поринаючи в атмосферу цьогорічної AGRITECHNICA відвідувачі ніби доторкнулись до майбутнього. Червоною лінією на усіх стендах виставки були новітні технології – безпілотні агрегати, автоматизація та діджиталізація усіх агропроцесів, використання технологій для полегшення роботи операторів сільгосптехніки і т.д.

На стенді KUHN ця тенденція теж була яскраво виражена: на експозиції площею понад 2500 квадратних метрів компанія представила 46 одиниць техніки, 22 з яких – новинки.

Найбільш вражаючі новинки:

  • VARI-MASTER L Smart Ploughing – інноваційний плуг із системою автоматичного підйому корпусів за допомогою GPS із Smart Plowing Lift;
  • OPTIMER L 12000 - лінійка дискових лущильників шириною від 9 до 12 метрів, орієнтована на великі фермерські господарства;
  • Серія прес-підбирачів SB KUHN - нове покоління великих прес-підбирачів, розроблене для досягнення високої місткості та великої ваги тюків у поєднанні з відмінною зручністю водія;
  • Серія KUHN VB 7100 - прес-підбирачі, що пропонують високу продуктивність, виробляючи тюки до 140 кг / м3 в соломі і даючи продуктивність до 30 т / годину в різних умовах посіву.

Крім цього, компанія презентувала багато програмних рішень, що допомагають аграріям використовувати свою техніку щодня з максимальною ефективністю, такі як онлайн-клієнтська платформа MyKUHN, сервіс з картографування KUHN EasyMaps, програма налаштування висіву KUHN SeedSet і багато інших.

В цілому AGRITECHNICA справила гарне враження на групу українських аграріїв. Було на що подивитись та про що замислитись. Дуже скоро показані інновації перестануть бути частинкою майбутнього, а увійдуть у наше повсякденне агрожиття.