ru ua en

Компанії Техноторг та LOVOL провели благодійну акцію на Миколаївщині

2019-10-21 00:00:00

19 жовтня представники китайської компанії FOTON LOVOL і провідного українського дистриб'ютора сільгосптехніки «ТЕХНОТОРГ» провели спільну благодійну акцію в селі Крива Балка Миколаївського району.

Мета акції - підтримка сільського населення України, зокрема дітей, які проживають в сільській місцевості.

В рамках акції 47 учнів початкових класів отримали в подарунок сучасні шкільні рюкзаки, набори канцелярського приладдя та солодкі подарунки. А три малозабезпечені сім'ї - Мандра, Рудські та Луценко, які проживають в Кривій Балці, отримали матеріальну допомогу в розмірі 10 000 гривень.

Подарунки та сертифікати учасникам акції вручили представники компаній-організаторів: Євген Березовський - генеральний директор ТОВ «Техноторг Дон» і Бі Тінвей - представник корпорації FOTON LOVOL Heavy Industry в Україні.

Туманний і прохолодний ранок жовтня перетворився на свято для учнів школи села Крива Балка. А сім'ї, які отримали матеріальну допомогу, не приховували сліз вдячності, адже для більшості гроші необхідні для лікування та реабілітації дітей.

FOTON LOVOL Heavy Industry - відомий китайський виробник промислового обладнання, автомобілів і сільгосптехніки. LOVOL входить в список 500 найцінніших брендів Китаю. В свою чергу група компаній «ТЕХНОТОРГ» - один з найбільших в Україні постачальників тракторів, комбайнів, сівалок та іншої сільськогосподарської техніки.

З 2019 «ТЕХНОТОРГ» став офіційним дилером техніки LOVOL в Україні. Співпраця цих двох великих компаній і дала початок роботі благодійного фонду LOVOL Charity в Україні. Сам фонд існує з 1998 року і систематично допомагає нужденним дітям та сім'ям в провінціях Китаю. Розширивши свою присутність в Україні, компанія вирішила поширити благодійну діяльність і на нашу країну.

Євген Березовський і Бі Тінвей відзначили, що це лише перший подібний досвід для їх компаній. Надалі вони планують проводити подібні акції частіше і масштабніше.