ru ua en

ТЕХНОТОРГ презентував на АГРО 2019 відразу 10 брендів!

2019-06-07 00:00:00

Компанія Техноторг на Міжнародній виставці АГРО-2019 презентувала техніку відразу 10 брендів:
New Holland, KUHN, Lovol, Claydon, Agrisem, Moro Aratri, Capello, Maisco, Olimac, Dieci.

Виставка «АГРО-2019» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, що виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України.

Компанія Техноторг є традиційним учасником цієї виставки. І цього року представила на своїй експозиції техніку багатьох іноземних брендів та дві вражаючі новинки!

Новинками, що привернули найбільшу увагу відвідувачів виставки, стали трактори New Holland.

 

Трактор New Holland T5.110 обладнаний двигуном потужністю 110 к.с. і трансмісією 16*16 Electro Command. Ця модель має електрогідравлічний реверс з можливістю налаштування чутливості, електронний контроль тягового зусилля, автоматичне/примусове підключення переднього моста та увімкнення блокування диференціалів.

Ще одна вражаюча новинка - Трактор New Holland T9.615 на гусеничному ходу. Наприкінці травня 2019 року перші машини перетнули кордон України, а на Агро-2019 відбулася їх масштабна прем'єра. Конструктори New Holland Agriculture добре попрацювали, щоб агрогосподарства отримали надійну машину, продумано скомпоновану і легку в експлуатації.

Крім новинок від New Holland також були представлені трактор Т8.380 та комбайн CR7.90

Значну частину експозиції Техноторг займала техніка KUHN. 9 одиниць техніки представила компанія: 

грунтообробний агрегат для вертикальної обробки EXCELERATOR, дисковий лущильник OPTIMER XL, плуг MULTI-LEADER, причіпний обприскувач LEXIS 3000, розкидач добрив AXIS 50.2, зернову сівалку PREMIA 9000, силосорізку MC 90S, прес-підбирач VB та самохідний обприскувач STRONGER 3200.

Саме STRONGER 3200 зібрав біля себе найбільше відвідувачів.

 

Крім вже перерахованих брендів, Техноторг також представив посівний комплекс Claydon, навантажувачі Dieci, грунтообробну техніку Agrisem та Moro Aratri та жниварки від популярних брендів Capello, Maisco і Olimac.

На окремій експозиції наша компанія, спільно з китайськими партнерами презентували нові моделі тракторів LOVOL. 

Більше інформації дивіться в нашому відео-огляді