ru ua en

Державна компенсація за купівлю насіння Євраліс!

2019-01-30 00:00:00

Гарна новина для аграріїв!

У 2019 році при придбанні насіння Євраліс, вирощеного в Україні, можна буде отримати державну компенсацію у розмірі до 60 000 гривень.

Дана компенсація надаватиметься невеликим фермерським господарствам, що мали у минулому році чистий дохід до 20 мільйонів гривень.

Для отримання компенсації необхідно буде виконати такі кроки:

  • придбати насіння вітчизняного виробництва у офіційного дилера Євраліс, компанії «Техноторг» через один з державних банків
  • сформувати пакет підтверджуючих документів та подати їх до банку
  • отримати компенсацію на рахунок у державному банку

 Подробиці шукайте тут https://clck.ru/F7vVo

На сьогодні насіння Євраліс українського виробництва все більше завойовує довіру українських споживачів, адже його якість нічим не поступається французькому – говорять у компанії.

«Кожен етап виробництва від поля до лінії упаковки і доставки насіння до кінцевого споживача ретельно контролюється. Виробництво посівного матеріалу «Євраліс» в Україні проходить 12 етапів контролю якості, також, як у Франції чи в Іспанії. Зразки будь-яких партій насіння українського виробництва відбираються і відправляються до Франції для тестування на гібридну чистоту, відсутність змісту ГМО, якість протруєння насіння і т.д.», говорить Ольга Молокович, директор з маркетингу компанії «Євраліс».