ru ua en

УВАГА АГРАРІЯМ!

2018-04-19 00:00:00

Для того, щоб претендувати на державну компенсацію за придбання вітчизняної сільгосптехніки та обладнання, покупка товару має бути здійснена у офіційного дилера!

 

Нещодавно до компанії «Техноторг» звернувся аграрій зі Львівщини, який придбав просапну сівалку виробництва ELVORTI-CHERVONA ZIRKA у компанії, яка не є сертифікованим дилером заводу. Коли покупець звернувся за державною компенсацією виявилось, що він не може претендувати на 25-відсоткову компенсацію і, щоб не втратити більше 130 000 гривень, був змушений повертати товар. Після чого, звернувся до компанії «Техноторг», де придбав аналогічний товар та подає документи на компенсацію. 

 

!!! У зв’язку з такими випадками, просимо вас не йти на поводу в компаній, які здатні лише продати техніку і в подальшому не мати жодних гарантійних і сервісних зобов’язань.

Придбання товару у сертифікованих представників є обов’язковою умовою для отримання компенсації.

 

Купуючи техніку в «Техноторг», ви можете бути впевнені якісному гарантійному та сервісному обслуговуванні, як і в отриманні компенсації, адже наша компанія є офіційним дилером понад 40 українських заводів.