ru ua en

Партнерська програма кредитування ХТЗ

2018-03-22 00:00:00

 Банк Кредит Дніпро і Група компаній «Техноторг» запроваджують спеціальну  програму кредитування на придбання тракторів виробництва ПАТ «Харківський тракторний завод  ім. С.Орджонікідзе» (ХТЗ).

Особливості програми:

  • сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки;
  • термін кредитування – до 5 років;
  • розмір відсоткової ставки за користування кредитом становить від 5,6% річних, в залежності від терміну кредиту та розміру початкового внеску;
  • відсутня комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави.

 Додатковими перевагами спільної програми кредитування є сезонне відтермінування виплати тіла кредиту – до 10 місяців кожного року та швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів.

  «Техноторг» – найбільша в Україні компанія з реалізації сільгосптехніки. Наша частка на ринку становить 35%, завдяки розгалуженій регіональній мережі та найширшому асортименту вітчизняної та імпортної техніки. Понад 25 тисяч господарств є нашими постійними клієнтами, – зазначає Юрій Калюжний, виконавчий директор ГК «Техноторг». – Спільна програма кредитування з Банком Кредит Дніпро допоможе нашим клієнтам купувати трактори ХТЗ простіше та вигідніше. Швидке оформлення документів та оптимальні умови кредитування – це саме те, що необхідно сьогодні українським аграріям».

«Розвиток партнерських програм з провідними дилерами сільгосптехніки залишається  одним з ключових напрямів нашої діяльності на ринку агрокредитування в 2018 році, – підкреслив Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Таке співробітництво надає банку можливість залучити більше клієнтів завдяки найкращим ціновим пропозиціям, партнерам – наростити обсяги продажів, а позичальникам – отримати якісне обладнання за прийнятну ціну і фаховий супровід своєї діяльності. Упевнені, що цікаві умови фінансування у рамках нашої нової партнерської програми з групою компаній «Техноторг» стануть ефективною підтримкою для аграріїв».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».