ru ua en

Клієнти Техноторг відвідали виставку AGRITECHNICA

2017-11-23 00:00:00

Минулого тижня група українських аграріїв - клієнтів "Техноторг" відвідала виставку AGRITECHNICA на запрошення KUHN-Ukraine

Виставка AGRITECHNICA, яка відбувається один раз на два роки в німецькомі місті Ганновер - це найбільша в світі спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки.

Дана виставка - це не тільки огляд останніх досягнень в галузі сільськогосподарського машинобудування: виставка визначає основні тенденції розвитку світового агропромислового комплексу на найближчі роки. Учасники та відвідувачі виставки отримують величезний потенціал контактів партнерів з усього світу -  з Європи, Азії та Америки.

Щороку експонентами виставки стають більше 2500 компаній з різних куточків світу.

Компанія "Техноторг" спільно з "КУН-Україна" організували поїздку представників аграрних холдингів на виставку AGRITECHNICA.

Подорож розпочалась з офіційного брифінгу у бізнес-залі аеропорту "Бориспіль" та вручення пам’ятних подарунків.

Два дні українські фермери знайомились з новинками сільскогосподарського машинобудування - новими моделями тракторів, комбайнів, причіпними та навісними агрегатами. AGRITECHNICA укріпила свої позиції, як майданчик для презентації новинок та інноваційних розробок в сфері аграрного виробництва - тож нашим гостям було на що подивись!

Окрему увагу група аграрів приділила стенду компанії KUHN: менеджери якої детально ознайомили гостей з усіма представленими агрегатами. Особливо с моделлю, яка отримала нагороду "Машина року 2018" - прес-підбирачем FBP 3135.

 Крім офіційної програми фермери також побували з екскурсією в двох німецьких містах: Ганновері та Целле.