ru ua en

Техноторг взяв участь у виставці «Агрокомплекс»

2017-11-05 00:00:00

З 31 жовтня по 3 листопада в Києві відбулась одна з найбільших аграрних подій цього року – агропромислова виставка «АгроКомплекс 2017».

Ідея проекту - створити міжнародний інтерактивний майданчик для обговорення актуальних трендів світових аграрних ринків та визначення найбільш перспективних напрямків розвитку агропромислового виробництва України, враховуючи ті реальні умови, у яких ми знаходимось.

Компанія «Техноторг», як один з найбільших гравців на ринку постачання сільгосптехніки, стала активним учасником цієї виставкової події.

Стенд компанії можна було умовно поділити на дві частини: техніка та агротехнології.

Експозиція техніки презентувала аграріям сучасну та високоефективну техніку французького бренду KUHN: зернову сівалку Premia 9000, просапну 8-рядну сівалку Maxima 2, мульчувач RMС 8, оборотний плуг MultiLeader 8T, та два обприскувача: причіпний Lexis 3000 та самохідний KUHN Stronger.

Техніка KUHN викликала інтерес у відвідувачів виставки, адже сумнівів щодо її якості та продуктивності українські аграрії не мають давно. KUHN за роки роботи в Україні закріпився як якісний та надійний бренд.

На експозиції агротехнологій компанія «Техноторг» представила насіння брендів EURALIS, Limagrain, NUSEED та засоби захисту рослин власної лінійки.