ru

Гербіцид Селебріті, КЕ


Післясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних і багаторічних злакових бур'янів.

Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил 125 г/л

Призначення: Післясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів.

Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил 125 г/л.

Препаративна форма: Концентрат, що емульгується.

Механізм дії: У рослинах препарат гальмує біосинтез жирних кислот, у результаті такого порушення метаболізму в зонах росту злакових бур'янів зупиняється подальше утворення клітинних мембран, що призводить до їхньої загибелі. Перші симптоми дії препарату з'являються через 7-10 діб, повна загибель через 2-3 тижні залежно від видового складу бур'янів та погодно-кліматичних умов.

Регламент застосування:

Культура

Об'єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки

Озимий та ярий ріпак, соняшник, соя

Однорічні злакові бур'яни

0,4 - 0,8

Обприскування в період вегетації культури (у фазі 2 - 4 листків бур'янів)

Багаторічні злакові бур'яни

0,8 - 1,2

Обприскування в період вегетації культури (за висоти бур'янів 10 - 15 см)

Фаза розвитку культури: Препарат вноситься незалежно від фази розвитку культури.

Фаза розвитку бур'янів: Однорічні дводольні бур'яни 2 - 4 листки, багаторічні дводольні 10 - 15 см.

Особливості застосування: Температура повітря для застосування препарату Селебріті повинна коливатися в межах +100...+250С. Опади протягом 4 годин після внесення препарату можуть знизити його ефективність на рослини бур'янів. Знижені або підвищенні температури повітря, посуха або інші несприятливі стресові умови для росту і розвитку бур'янів продовжують час прояву візуальних ознак дії гербіциду, а також можуть знизити ефективність дії препарату на рослини бур'янів. Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 дні після внесення, для виконання ручних робіт - 7 днів.

Сумісність: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність. Не рекомендується робити бакові суміші з протидводольними гербіцидами на відповідних культурах, рекомендований інтервал між обробками має становити 2-3 доби.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га. Перед застосуванням ємність із препаратом слід ретельно розмішати. У резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ або ⅓ об'єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Застереження:

    • При боротьбі з падалицею культурних злаків, зокрема, з падалицею озимої пшениці, рекомендується використовувати препарат у нормах, які рекомендуються для знищення багаторічних злакових бур'янів;
    • Препарат Селебріті не має ґрунтової дії, він не знищує бур'яни, які з'явилися після внесення препарату;
    • Прохолодні погодні умови, дефіцит вологи (посуха), приморозки та інші стресові фактори знижують ефективність дії препарату проти бур'янів;
    • Не рекомендується використовувати препарат, якщо культурні рослини перебувають у стресовому стані;
  • Механічні обробки рекомендовано проводити не раніше ніж за 7 днів до внесення препарату та через 21 день після його внесення.