ru

Гербіцид Мелон, КС


Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних і багаторічних злакових бур'янів та найбільш поширених однорічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.

Діюча речовина: Нікосульфурон 40 г/л

Призначення: Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних і багаторічних злакових бур'янів та найбільш поширених однорічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.

Діюча речовина: Нікосульфурон 40 г/л.

Препаративна форма: Концентрат суспензії

Механізм дії: Поглинаючись листками та стеблами бур'янів препарат швидко переміщується до кореневої системи рослин. Блокуючи біосинтез основних амінокислот, препарат зупиняє ріст рослин і поступово повністю гинуть.

Регламент застосування:

Культура

Об'єкти, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки

Максимальна кратність обробок

Кукурудза

Однорічні та багаторічні злакові та найбільш поширені дводольні бур'яни

1,0 - 1,25

Обприскування культури у фазі 3 - 10 листків

1

Фаза розвитку бур'янів:

Однорічні злакові 3 - 4 листки, багаторічні злакові 4 - 5 листків (15 - 20 см), однорічні дводольні 2 - 4 листки.

Спектр дії:

  • Чутливі: вівсюг звичайний, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, куряче просо, мишій (види), пальчатка (види), пирій повзучий, портулак городній, просо (види), редька дика, роман польовий, щириця звичайна.
  • Середньочутливі: амброзія полинолиста, гірчак почечуйний, щириця (види).
  • Слабочутливі: гірчак розлогий, кропива глуха пурпурова, курячі очка польові, осот городній, підмаренник чіпкий, підлісниця однорічна, чистець болотний, чистець однорічний, шпергель звичайний.

Особливості застосування: Оптимальний температурний режим застосування препарату від +150...+250С. Опади, які випали через 3 години з моменту внесення препарату не впливають на його ефективність. Проведення механізованих і ручних робіт не рекомендується.

Сумісність: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність. Не рекомендується робити бакові суміші з фосфорорганічними інсектицидами, рекомендований інтервал між обробками має становити 10-14 діб.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га. Перед застосуванням ємність із препаратом слід ретельно розмішати. У резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ або ⅓ об'єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Застереження:

  • Не застосовувати препарат на полях протягом 14 днів до або після використання фосфорорганічних інсектицидів;
  • Не проводити обробку посівів, якщо рослини кукурудзи сильно уражені хворобами, пошкоджені шкідниками або виснажені посухою чи спекою;
  • Не проводити обробку, якщо культура мокра від роси чи дощу;
  • Не проводити культивацію не раніше ніж через 7 днів після внесення препарату;

Малотоксичний для бджіл та інших корисних комах при застосуванні до цвітіння бур'янів.

Головний офіс

Україна, місто Миколаїв,

проспект Героїв України, 113/1

0512 77-65-01
0512 42-49-34
info@technotorg.com

Новини

Наразі жодне з підприємств групи компаній «ТЕХНОТОРГ» не веде бізнесу з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації. Група компаній «ТЕХНОТОРГ» завжди виконувала і виконує всі норми чинного законодавства України. →

На початку року ми раді поділитися з вами черговою гарною новиною! В нашому асортименті будівельної техніки з’явилися екскаватори-навантажувачі від провідного світового виробника New Holland Construction. Перші машини вже приїхали на наші торговельні майданчики й готові до продажу! →

Цей рік став для компанії «Техноторг» справді особливим та продуктивним. Незважаючи на виклики, ми змогли зробити 2024 рік активним, насиченим і результативним. Завдяки постійній роботі, інноваціям та прагненню до розвитку, ми зробили значний внесок у відновлення та зміцнення українського агросектору. Наші досягнення охопили нові партнерства, розширення сервісу, інноваційні продукти та багато іншого. →

Новини та події →