ru

Фунгіцид Табука, КЕ


Призначення: системний фунгіцид лікувальної дії для пшениці, ріпаку та сої для захисту від комплексу збудників хвороб рослин. Діюча речовина інгібує біосинтез ергостерину в клітинах гриба, що призводить до руйнування клітинних стінок патогена, зупинки росту міцелію та його швидкої загибелі.

Сумісність з іншими препаратами: продукт сумісний з іншими препаратами. Але в будь-якому разі перед застосуванням рекомендується провести попередній тест на змішаність. При змішуванні з іншими продуктами зверніться до місцевого представника для отримання додаткової інформації.

Приготування і норма витрати препарату робочого розчину: додайте 1/2 необхідної кількості води в резервуар для змішування. Запустивши мішалку, додайте препарат. Продовжуючи перемішування, додайте залишок води. До застосування розчину приступати тільки після того, як продукт повністю і рівномірно розподілений у воді. Продовжуйте перемішування, поки не буде застосована вся суміш. Підтримуйте максимально можливу швидкість перемішування під час обприскування. Не залишайте робочий розчин в обприскувачі без перемішування. З метою забезпечення високої якості покриття рослин робочим розчином використовуйте відповідне обладнання. Завжди калібруйте обладнання перед обробкою.

Рекомендації щодо застосування: у сільському господарстві на культурах і з нормами витрати згідно з таблицею.

Перед початком робіт потрібно провести розрахунки необхідної кількості препарату, користуючись при цьому наведеною нижче таблицею:

Норма витрати препарату

Оброблювана культура

Об'єкт, проти якого обробляється

Спосіб і час обробки

Термін останньої обробки до збирання

Максимальна кратність обробки

0,5-1,0 л/га

Озима пшениця,
ячмінь ярий

Іржа (бура, стеблова, жовта), борошниста роса, септоріоз листя і колоса, пероноспороз та інші плямистості, фузаріоз колоса.

Обприскування в період вегетації

30

2

0,5-1,0 л/га

Ріпак

Альтернаріоз, циліндроспоріоз, борошниста роса, фомоз, сіра гниль

Обприскування в період вегетації

30

2

Не застосовувати пізніше зазначеного в таблиці терміну останньої обробки до збирання врожаю.

Строки виходу людей на оброблені пестицидом площі для проведення механізованих/ручних робіт, днів: 3/не потрібно.

Витрата робочої рідини має становити 150 - 200 л/га. Продукт слід застосовувати за рекомендованими нормами витрати, зазначеними на етикетці, та достатнім об'ємом робочого розчину для досягнення рівномірного покриття, необхідного для ефективної дії препарату.

Обприскування слід проводити за температури повітря нижче +25С, тому обробку слід проводити в ранкові (до 10) та вечірні (18-22) години, за швидкості вітру не вище 3 м/с (за дрібнокрапельного) та 4 м/с (за крупнокрапельного) обприскування. Зона санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт, водойм і зон відпочинку має бути не менше 300 м.

Препарат дозволений до використання в Україні за дотримання регламентів застосування та вимог природоохоронного законодавства.