ru

Фунгіцид Фантом, КС


Системний фунгіцид лікувальної та захисної дії для боротьби з широким спектром захворювань сільськогосподарських культур.

Діюча речовина: Флутриафол 250 г/л.

Призначення: Системний фунгіцид лікувальної та захисної дії для боротьби з широким спектром хвороб сільськогосподарських культур.

Діюча речовина: Флутриафол 250 г/л.

Препаративна форма: Концентрат суспензії.

Механізм дії: Препарат поглинається листовою поверхнею культури. Рухаючись по рослині діюча речовина інгібує біосинтез поживних речовин шкідливих видів грибів, що призводить до руйнування клітинних мембран збудників хвороб і зупинки їхнього розвитку.

Період захисної дії: Період захисної дії в оптимальних концентраціях та залежно від умов навколишнього середовища становить 14 - 21 добу.

Регламент застосування:

Культура

Об'єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки

Озима пшениця

Борошниста роса, септоріоз, стеблова бура іржа, фузаріоз, ринхоспоріоз, смугаста, темно-бура та сітчаста плямистість

0,5

Обприскування в період вегетації

Аналогічні препарати застосовують:

Цукровий буряк

Борошниста роса, церкоспороз

0,25 - 0,3

Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)

Виноградники

Оїдіум

0,1

Обприскування в період вегетації

Яблуня

Борошниста роса, парша

0,1 - 0,15

Обприскування в період вегетації

Особливості застосування: Обробку доцільно проводити за температури повітря в межах +12...+220Сза оптимальної вологості повітря. Зниження або збільшення температури повітря відносно оптимальних показників може призвести до погіршення проникнення препарату в рослини та зниження ефективності його дії на патогени. Опади, які випали протягом 1 години з моменту внесення препарату можуть вплинути на ефективність його дії. Термін виходу людей для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних робіт - 7 діб.

Сумісність: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га, у садах і виноградниках 600 - 1000 л/га. Перед застосуванням ємність із препаратом слід ретельно розмішати. У резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ або ⅓ об'єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Застереження:

  • Не можна допускати потрапляння препарату і залишків його робочого розчину, а також його порожньої тари до водойм.
  • Не рекомендується використовувати вегетативну масу ячменю для відгодівлі худоби протягом 10 тижнів, а також вегетативну масу пшениці протягом 7 тижнів з моменту внесення препарату.
  • Термін очікування до збору врожаю - 30 діб.