ru

Сенсор кондуктивності ґрунту SoilXplorer AGXTEND


Визначення кондуктивності (електромагнітної індукції) ґрунту має велике значення в ефективному використанні ґрунтів під час вирощування сільськогосподарських культур. Допомагає визначити культуру і сорт, толерантний до даного рівня засоленості і типу ґрунту, необхідність у меліорації, в управлінні водою, крапельним зрошуванням з поступовим зменшенням засоленості певних ділянок поля.

Безконтактний сенсор SoilXplorer вимірює кондуктивність ґрунту "на ходу". Зручне та гнучке встановлення на передню та задню навіску будь-якого транспортного засобу. Прилад дуже простий у користуванні. Управління агрегатом у реальному часі і не залежить від умов навколишнього середовища. SoilXplorer обладнаний GPS приймачем і може працювати через Isobus.

Сканування сенсором SoilXplorer ґрунту визначає кілька параметрів: зон зміни ґрунтів, вертикальних горизонтів, ущільнення, вологості ґрунту.

Принцип роботи приладу: одна котушка відправляє сигнал - 4 котушки R1-R4 які приймають.

Сканування в глибину на 4 окремі шари: 0-25см, 15-60см, 55-95см і 85-115см (з перекриттям). Максимальна глибина сканування приладом 1,1 м.

Карти кондуктивності створюються для кожного шару окремо. Автоматично робиться аналіз структури ґрунту та документування його властивостей. Дані доступні одразу після сканування.

Один сенсор - багато можливостей!
Режим картування.
Режим управління заглибленням агрегату.
Режим управління нормою висіву насіння.

Нешкідлива технологія, немає впливу на рослини та навколишнє середовище. Не визначає рівень PH.