ru

Дисплей INTELLIVIEW IV + NAV900 Ez-Pilot Pro New Holland


У поєднанні з новим навігаційним контролером NAV-900, монітор INTELLIVIEW IV™ зменшує кількість компонентів, необхідних для встановлення обладнання, що спрощує монтаж і здешевлює вартість автоводіння.

Навігаційний контролер NAV-900 поєднує в одному корпусі потужний приймач GNSS з найкращим у галузі контролером автоматичного водіння Autopilot™. Мультисистемний приймач GNSS використовує низку радіочастот супутникового діапазону для прийому сигналу від кожної супутникової системи навігації: GPS, GLONASS, Galileo, Beidou. Використовуючи додаткові супутникові сигнали диференціальної корекції покращується утримання зв'язку на місцевості з перешкодами природного походження, такими як дерева. Також підтримує роботу з поправками CenterPoint® RTX, RangePoint® RTX та xFill®.

Контролер NAV-900, встановлений на тракторах і комбайнах, дає змогу використовувати системи автоматичного водіння з електроприводом SAM200 (Ez-Pilot Pro).

Електричний автопілот EZ-Pilot Pro, використовуючи навігаційні GPS дані, автоматично повертає рульове колесо в потрібний бік, тим самим знижуючи стомлюваність водія і збільшуючи продуктивність.

Для виконання робіт з точністю (15-2,5 см) система автопілотування є необхідністю, оскільки оператор фізично не має змоги отримати таку точність виконання робіт. За рахунок застосування нової технології компенсації нерівностей Т3 система винятково точно реагує на від відхилення комбайна від заданого маршруту, і швидко і правильно повертає його на місце.