ru

Інтегрована система управління IntelliSteer для підготовлених тракторів New Holland


Точне землеробство докорінно змінило традиційні сільськогосподарські технології. Впровадження технологій точного землеробства у вашому господарстві підвищить ефективність і продуктивність на кожному етапі сільськогосподарських робіт - шляхом оптимізації використання добрив і ЗЗР, скорочення витрат і поліпшення якості посівів.

Починаючи використовувати системи паралельного та автоматичного водіння із застосуванням супутникової навігації, фермери отримують можливість точного ведення своєї техніки в полі з одночасним зниженням стомлюваності операторів і скороченням витрат палива.

IntelliSteer - це повністю інтегрована система автоматичного наведення, спроектована і розроблена компанією New Holland. Система IntelliSteer®, доступна із заводу (у тракторах Т8 і вище) або як комплект для подальшого встановлення на дилерському підприємстві, збільшує продуктивність і ефективність до максимуму для підвищення врожайність і доходів. Використовуючи технологію DGPS або RTK для повністю інтегрованого контролю, система IntelliSteer допомагає забезпечити точність паралельних проходів аж до 2,5 см.

  • Використовує оригінальний монітор IntelliView, це дає змогу працювати з усіма функціями трактора.
  • Експорт карт виконаних робіт.
  • Компенсація рельєфу (крен, тангаж, рискання).
  • Розширені функції шаблонів руху.
  • Підтримка функцій віртуального терміналу(VT) і контролера завдань (TC).
  • Система сумісна з телематичною системою PLM Connect.
  • Ресивер 372 розблоковано для використання з CenterPoint RTX.

IntelliView сумісний із системою IntelliRate (контроль секцій і диференційне внесення).
Система IntelliSteer - це природний вибір для точної роботи навіть у найскладніших умовах, призначена для значного підвищення продуктивності та комфорту оператора. Ви можете замовити машину з системою IntelliSteer як заводську встановлену опцію або просто з готовим пакетом IntelliSteer®.