ru

Щепоріз 4М-180T PRO SHKIV


Подрібнювач гілок (щепоріз)
Модель: 4М-180T PRO

  • МАХ діаметр гілки, що переробляється: 180мм
  • Одержувана фракція 7-35мм
  • Продуктивність до 12 м³/год
  • Гідропривод затяжних валів
  • Система аварійної зупинки

Регулювання ножів. Товщина стінок корпусу щепоріза 6 мм. Завантажувальний бункер 660х890мм. Обертання розтруба, що викидає, 360 градусів. Висота вильоту тріски 2,5 м.

Дана модель оснащена гідравлічною системою затяжних валів, що значно полегшує роботу при переробці деревини різних діаметрів і робить можливим його використання на професійному рівні.

Рекомендована потужність трактора від 80 к.с., 1080 об./хв.

Щепоріз укомплектований маслостанцією і двома гідромоторами, що дає йому змогу агрегатуватися з будь-якими тракторами потужністю від 80 к.с. з різними гідравлічними системами. Маслостанція працює від ВВП трактора і забезпечує роботу гідромоторів. Гідравлічна система щепоріза повністю автономна і не залежить від гідравліки трактора.

Для приводу щепоріза від ВВП рекомендується використовувати карданний вал із фрикційною муфтою, яка оберігає подрібнювач і вузли трактора від перевантажень.

Термін гарантії на щепорізи 3 роки!

Головний офіс

Україна, місто Миколаїв,

проспект Героїв України, 113/1

0512 77-65-01
0512 42-49-34
info@technotorg.com

Новини

Наразі жодне з підприємств групи компаній «ТЕХНОТОРГ» не веде бізнесу з резидентами Республіки Білорусь та Російської Федерації. Група компаній «ТЕХНОТОРГ» завжди виконувала і виконує всі норми чинного законодавства України. →

Цьогоріч компанія ТЕХНОТОРГ знову підтвердила статус одного з найактивніших учасників галузевих подій України. У межах виставки “КомунТех-2025” було представлено потужну експозицію будівельної та складської техніки трьох провідних світових брендів — New Holland, Lonking та UN Forklift. →

Компанія «ТЕХНОТОРГ» запроваджує ексклюзивну програму TRADE-IN для плугів MULTI-LEADER XT — вигідну можливість оновити техніку на сучасні моделі французького виробника KUHN. У межах програми аграрії можуть обміняти свій старий плуг будь-якого бренду на новий MULTI-LEADER XT та отримати додаткову знижку на оновлення парку техніки. →

Новини та події →