ru

Подрібнювач гілок TN-130TK3 PRO з маховиком і конвеєрною стрічкою 3м SHKIV


Подрібнювач гілок призначений для переробки деревини, обрізків дощок, обаполів, гілок тощо. Перероблена деревина є відмінним паливом для всіх видів спалювання.

Максимальний діаметр гілки, що переробляється:

  • Сирої м'якої породи - 130мм
  • Сирої твердої породи - 110мм
  • Сухої твердої породи - 100мм

Одержувана фракція 12-18см

Цю модель подрібнювача встановлюють на універсальну раму з триточковим навішуванням на трактори. Привід від ВВП. Рекомендована потужність трактора від 40 к.с. режим роботи 540 об/хв.

Дана модель комплектується конвеєрною стрічкою, яка автоматизує завантаження дров у причіп заввишки до 3м, що значно полегшує роботу і підвищує продуктивність до 9 м3/год готової продукції. Завдяки впровадженню приводу конвеєра від кутового шестерного редуктора стала можлива модифікація конвеєрної стрічки у напрямку ходу трактора, що дає змогу виробляти переробку гілок компактніше - в одній смузі руху, що є необхідною умовою в густонаселених пунктах і на дорогах загального користування. На приводний вал додатково встановлено маховик діаметром 480 мм і вагою 30 кг.

Для приводу подрібнювача використовується карданний вал із фрикційною муфтою, яка оберігає подрібнювач і вузли трактора від перевантажень.