ru

Комунальний вакуумний пилосос для листя VC-800T SHKIV


Комунальний вакуумний пилосос для листя ШКІВ VC-800T навісний на трактор призначено для прибирання листя і легкого вуличного сміття, тріски, трави, паперу, картону, пластику тощо.

Даний агрегат застосовується у сфері відповідальності комунальних господарств міст і селищ - вулиці, сквери, майданчики, парки, узбіччя доріг, двори і прилеглі території тощо.

Пилосос для листя ШКІВ VC-800T встановлюється на задню триточкову навіску тракторів потужністю від 24 к.с. з режимом роботи ВВП 540 об./хв.

Вал відбору потужності приводить у дію лопатевий ротор діаметром 700мм, 4 лопаті, який створює необхідний тиск для втягування легкого сміття.

Конструкція робочого корпусу і лопатей влаштована таким чином, щоб доподрібнювати сміття, що дає змогу значно його ущільнити в об'ємі і вивезти більше сміття за один раз. Навісний пилосос на трактор можна використовувати як і в одному зчепленні з тракторним причепом, так і з іншими ТЗ, вивантажувальний розтруб обертається на 360 градусів. Діаметр рукава втягування 250мм, довжина 5 метрів.