ru

Гідравлічний дисковий обрізувач дерев SF-6000 SHKIV


Гідравлічний дисковий обрізувач дерев SF-6000 призначений для обрізання лісосмуг і посадок на дорогах загального користування та навколо сільськогосподарських угідь, а також заростей чагарнику, дерев тощо. Цю техніку можна використовувати і для сезонної обрізки багаторічних садових насаджень і декоративних хеджів.
Обрізувачі дерев виробляються на високоточному обладнанні з програмним забезпеченням, що робить їх якісними та надійними і гарантує довгий термін експлуатації агрегатів.
Гідравлічний дисковий обрізувач дерев SF-6000 оснащений трьома дисковими пилами із загальною шириною ріжучої частини 1,8 метра. Гідравлічна система забезпечує підйом пилки на висоту обрізки до 6 метрів. Зручне керування гідравлічною системою здійснюється за допомогою джойстика.
Фреза обрізки встановлюється на трактори МТЗ-80(-82), LOVOL FT 1054 і подібні в стандартні отвори переднього бруса і лонжеронів. Маслостанція кріпиться до задньої навіски трактора і під'єднується до валу відбору потужності карданним валом, що забезпечує передачу крутного моменту до дискових пилок.

Використання цього обладнання дасть змогу автоматизувати процес очищення від непотрібних рослинних насаджень, значно заощадити час і трудовитрати господарствам, які обслуговують узбіччя доріг, а також сільгосппідприємствам для звільнення додаткової площі угідь.