ru

Жатка кукурудзяна КМС Білоцерківмаз


Високопродуктивні жатки для збирання кукурудзи агрегатуються з усіма зернозбиральними комбайнами, представленими на ринку України. Нові технічні рішення забезпечують збирання врожаю як прямостоячої, так і полеглих стиглих кукурудзи зі збиранням зерна в бункер комбайна, подрібненням і розкиданням по полю листостеблової маси.

КМС мають такі переваги:

За допомогою спеціальних знімних проставок жниварки можуть легко і швидко агрегатуватися з усіма вітчизняними та зарубіжними зернозбиральними комбайнами. Для оперативного переагрегатування посилені верхні гаки-ловушки, розташовані на проставці, піднімають і надійно утримують жниварку за верхню круглу трубу її каркаса. Знизу, за допомогою двох болтів, шарнірно закріплених на хребтовій балці каркаса, жниварка жорстко притягується до каркаса проставки.

Посилено елементи навішування жниварки на комбайн, встановлено автоматичні натяжні пристрої приводів, а також нові ремені та ланцюги підвищеної тягової здатності, встановлено металовироби підвищеного класу міцності.

На жниварках КМС посилено конструкцію русла з обривочними вальцями та транспортерами стебел. Опори (передня двошарнірна, з жорсткою фіксацією шарнірів і задня самовстановлювальна сферична) забезпечують можливість високопродуктивної роботи жатки.

Для підвищення технічної та технологічної надійності жниварки на лівому та правому руслах посилено запобіжні муфти та стакани роздавальних коробок, у яких встановлено опорні шарикопідшипники вхідних валів.

Посилено поводок сферичної опори приводу вальця.

Посилено передні опори вальців, що жорстко закріплюються на боковинах каркаса русла та дають можливість безступінчастого регулювання відстані на вході в обривочні вальці.

Для збирання високоврожайних гібридів кукурудзи посилено конструкцію шнека качанів. У центральній частині шнека встановлено лопатки для транспортування качанів у похилу камеру комбайнаНа приводному валу шнека встановлено посилену запобіжну муфту.

Для візуального контролю водія за шнеком жниварки на вітровому щиті встановлено ґратчасті вікна.

 

Технічні характеристики

КМС - 6

КМС - 8

Кількість рядків, що прибираються, м

6

8

Ширина захвату, м

4,2

5,6

Продуктивність (зерно кукурудзи), т/год

10-20

12,1-25

Робоча швидкість, км/год

5-10

5-10

Маса, кг

2200

2940

Габаритні розміри, м

довжина

ширина

висота

 

3,0

4,4

1,3

 

3,0

5,8

1,3