ru

Пристосування для збирання сої та гороху "ETTARO"


Приставка Ettaro для збирання сої, гороху, сочевиці та інших бобових культур методом прямого комбайнування через дообладнання стандартної зернової жатки.

Приставка Ettaro працює в парі з прямоточними шнековими зерновими жатками шириною захвату від 5 до 9 м будь-яких виробників.

Використання приставки Ettaro дає змогу знизити втрати під час збирання бобових до 30% порівняно з класичними зерновими жатками.

Переваги:

 • Автоматичне копіювання рельєфу поля та механізм захисту від сторонніх предметів
 • Ріжучий апарат плаваючого типу дає змогу скоротити втрати та збільшити валовий збір бобових на 20-35%.
 • Планетарний привід Schumacher прискорює зріз бобових завдяки збільшенню на 200-300 подвійних ходів ножів за хвилину.

Пристосування для збирання сої призначене для переобладнання вітчизняних та імпортних комбайнів під час її збирання методом прямого комбайнування. Ширина захвату, яка підтримується, від 5 до 9 метрів.

Складність механізованого збирання сої комбайном полягає в необхідності забезпечити мінімальну висоту зрізу, що пояснюється особливістю вирощування сої. Основна маса зерна сої знаходиться в нижній частині рослини в безпосередній близькості до поверхні ґрунту. Згідно з агротехнічними вимогами пристосування та агрегати для збирання сої мають забезпечувати висоту зрізу рослини не більше 5 см. Приставка для сої та гороху "ETTARO" ідеально справляється з цим завданням.

Придбання приставки, порівняно з жаткою, має низку переваг:

 • економія фінансів, оскільки жатка значно дорожча;
 • економія часу, завдяки легкому встановленню та обслуговуванню;
 • економія місця і коштів при сезонному обслуговуванні;
 • доступність і великий вибір комплектуючих, які завжди є в наявності у багатьох постачальників;
 • збільшена жорсткість, завдяки тому, що приставка монтується на жорсткий брус і раму зернової жниварки, тим самим підвищуючи загальну жорсткість і створюючи умови для точного копіювання рельєфу ґрунту під час збирання врожаю.

Приставка для збирання сої та бобових під час копіювання рельєфу прогинається до 10 см, що гарантує зріз до 1 см над поверхнею поля.

Пристосування автоматично копіює рельєф поля в поздовжньому та поперечному напрямках на заданій висоті зрізу.
Копіювання рельєфу здійснюється за допомогою нашої унікальної системи прилягання до землі, завдяки чому досягається прогин і мінімальна висота зрізу.

Ріжучий апарат плаваючого типу забезпечує низьку висоту зрізу сої в межах агротехнічних вимог. Це дає змогу знизити втрати і збільшити валовий збір сої та гороху на 20-30 %.

Конструкція приставки для збирання сої та гороху "ETTARO"

Конструкція пристосування для збирання сої "ETTARO" складається з таких основних вузлів:

 • лівої та правої боковин;
 • плаваючого пальцевого виносного різального апарату із системою лижно-важільного копіювання рельєфу ґрунту по всій ширині жатки;
 • приводу виносного різального апарату;
 • правого і лівого активного розсікачів і захисних огороджень;
 • швидкоз'єднуваних захоплень для кріплення пристосування до боковин жатки.

Пристосування для збирання сої приводиться в рух клиновим ременем від приводного шківа жатки через редуктор МПН.

Регулювання

Висота зрізу регулюється від 10 до 100 мм. Регулювання здійснюється регулювальними болтами встановленими на черевиках. Рекомендована робоча висота зрізу в межах 30-50 мм.

Монтаж приставки на жатку

Монтаж приставки на зернову жатку максимально спрощений. Приставка монтується на жниварку за допомогою кронштейнів і бічних замків-стяжок і не вимагає розбирання ріжучого апарату зернової жниварки.

Надійність

Надійність приставки забезпечена оригінальними конструктивними рішеннями, що унеможливлює потрапляння сторонніх предметів, які перебувають на землі, унеможливлюючи її поломку в процесі роботи.
Черевики, які копіюють рельєф ґрунту, мають зносостійке фрикційне полімерне покриття, завдяки чому на них не відбувається налипання ґрунту і пожнивних залишків під час роботи на мокрому полі.

Приставка "ETTARO" значно покращує якісні показники збирання сої. Використання пристосування для збирання сої та бобових знижує їхні втрати до 30%.
Застосовується для всіх видів комбайнів із шириною захвату від 5 до 9 м.
Вага пристосування для збирання сої становить від 500 до 700 кг залежно від ширини захвату.

Параметри Значення
Ширина захвату, м від 5 до 9
Вага (залежно від ширини), кг від 500 до 700
Діапазон регулювання висоти зрізу, мм 10-100
Рекомендована швидкість руху під час прибирання, км/год 5
Середня продуктивність за швидкості 5 км/год, га/год 3,35