ru

Підбирач валків ПП-3,4


 Платформа-підбирач ПП-3,4 - призначена для підбирання валків зернових, зернобобових, круп'яних культур, рису, насінників трав, при застосуванні технології роздільного збирання врожаю.

 Платформа-підбирач ПП-3,4 забезпечує:

  • дбайливий підбір валків різної потужності та вологості;
  • підбір злежалих і пророслих валків;
  • роботу з валками забрудненими камінням і дрібним деревним сміттям;
  • високу продуктивність роботи;
  • низький рівень втрат зерна під час підбирання.

 Конструкція платформи-підбирача ПП-3,4 охоплює: раму-платформу, на якій установлено стрічково-пальцевий транспортер, нормалізатор, врівноважувальний пристрій, шнек, колеса-копіювачі, систему приводу й адаптер кріплення до комбайна.

 Платформа-підбирач ПП-3,4 працює в агрегаті з комбайнами КЗС-9 "Славутич", "Дон-1500", John Deere, Dominator, Massey Ferguson, Claas, Case, New Holland, а також іншими вітчизняними та зарубіжними аналогами.

 Під час руху комбайна з платформою-підбирачем ПП-3,4 пружинні пальці стрічково-пальцевого транспортера, рухаючись від низу до верху, прочісують стерню і піднімають валок хлібної маси. Нормалізатор притискає хлібну масу до стрічки, яка подає її до шнека платформи. Останній переміщує масу в центральну частину і за допомогою пальчикового механізму спрямовує її на транспортер похилої камери комбайна. Якісна подача маси забезпечується більш ніж 200 пальцями встановленими на полотні транспортера.

 Платформа транспортера рухається по полю на двох прогумованих колесах, які під час руху копіюють рельєф поля в поздовжньому та поперечному напрямках завдяки шарнірній підвісці транспортера до платформи підбирача. Ролики мають регулювання положення висоти, що дасть змогу збирати масу на полях із різною висотою стерні та різним рельєфом.

 Привід робочих органів платформи здійснюється від контрприводу похилої камери комбайна карданним валом на приводний вал платформи.

Параметри Значення
Ширина захвату 3,4 м
Робоча швидкість до 8 км/год
Швидкість транспортування до 20 км/год
Споживана потужність не більше 5 кВт
Частота обертання шнеку 190 об/хв
Лінійна швидкість транспортера 0,84 - 2,68 м/с
Маса 1020 кг
Агрегатується з комбайнами З усіма відомими зернозбиральними
комбайнами