ru

Хедер причипний полотняний ХПП-6,7


 Хедер причіпний полотняний Sunfloro ХПП-6,7 призначений для скошування у валок зернових культур середньої та малої врожайності, насінників трав та сінажу в степовій зоні для більш оптимальної завантаженості високопродуктивних комбайнів. Хедер вирізняється високою продуктивністю та зручністю в експлуатації, простотою та надійністю конструкції, а також доступною ціною порівняно з імпортними аналогами.

 Хедер причіпний полотняний ХПП-6,7 забезпечує:

  • копіювання рельєфу поля під час зрізу;
  • ефективне збирання зволоженої маси завдяки полотняного транспортеру;
  • низький зріз від 5 см;
  • високу продуктивність роботи;
  • низький рівень втрат під час збирання та вкладання у валок.

 Конструкція хедера включає раму-платформу, на якій встановлено 2 полотняних транспортери, мотовило, ведучий і ведені вали, причіпну сниця із системою копіювання рельєфу, гідросистему регулювання виносу мотовила, 2 колеса з незалежними опорами, бокові дільники, ріжучий апарат та систему його приводу.

 Хедер Sunfloro ХПП-6,7 працює в агрегаті з тракторами класу 1,4-2,0.

 У процесі роботи хедер рухається по полю копіюючи його рельєф, лівий і правий бокові дільники відділяють масу по ширині, а мотовило за допомогою граблин які здійснюють складний круговий рух і займають положення від плюс 15° (нахил вперед) до мінус 30° (нахил назад), захвачують рослинну масу і подають її до ріжучого апарату сегментно-пальцевого типу, що приводиться в дію від ВОМ трактора через планетарний редуктор.

 Далі скошена маса подається на лівий та правий полотняні транспортери які рухають масу до вивантажувального вікна після чого маса вкладається у валок.

 Два рухомих дільники (лівий і правий) мають встановлений амортизатор, що дає можливість хитання вгору/вниз відносно корпусу хедера. Знімна труба використовується для збирання полеглих культур. Короткий загострений носок дільника застосовується для збирання прямостоячих культур. На башмаках дільників застосовано пластикові накладки, які дають змогу працювати на найнижчому зрізі.

Параметри Значення
Ширина захвату 6,7 м
Робоча швидкість до 10 км/год
Швидкість транспортування до 20 км/год
Висота зрізу  50-200 мм
Габаритна довжина 4910 мм
Габаритна ширина 8480 мм
Маса 2138 кг
Агрегатується з тракторами класу 1,4-2,0