ru

Гідравлічний ріпаковий стіл «RAPE FIORE»


 Ріпаковий стіл Rape Fiore з гідравлічними активними боковими ножами використовують для збирання ріпаку та гірчиці методом прямого комбайнування через дообладнання стандартної зернової жниварки. Ріпаковий стіл працює в парі з прямоточними шнековими зерновими жниварками шириною захвату від 5 до 12 м будь-яких виробників.

 Використання ріпакового столу з гідроприводом бічних дільників дозволяє знизити втрати під час збирання на 30% порівняно з класичними зерновими жниварками.

 Стіл представляє собою зварну конструкцію яка складається з горизонтального каркасу зашитого листами і двох боковин з активними дільниками які приводяться в дію від незалежного гідромотора. Стіл є рамою пристрою, на якій змонтовані усі складові частини - основний ріжучий апарат, активні бокові дільники з гідроприводом, привід основного ріжучого апарату та монтажні елементи.

 Пристрій монтується на зерновій жниварці комбайна і дозволяє працювати як у загінці, так і човниковим способом.
 При роботі комбайна в загінці, конструкція пристрою дозволяє відключення лівого активного дільника для зменшення його зносу.

 Технологічний процес роботи пристрою протікає в такий спосіб:
 Боковини з гідравлічним приводом розділяють масу і направляють її всередину столу до основного ріжучого апарату. Після її зрізу, мотовило жниварки укладає масу на стіл пристрою і далі проштовхує під шнек жниварки. Зрізана маса подається шнеком в похилу камеру комбайна.

Параметри Значення
Ширина захвату від 5 до 12 м
Робоча швидкість до 10 км/год
Транспортна швидкість до 20 км/год
Продуктивність По комбайну і ширині захвату зернової
жниварки
Висота зрізу По комбайну від кута атаки зернової
жниварки
Ширина платформи 450-700 мм (залежно від моделі
жниварки)
Кількість подвійних ходів ножа 550-670 за хвилину
Тип привода бокових дільників гідравлічний
Вага 350-950 кг (залежно від ширини захвату)
Тип редуктора Планетарний привід ножа Rolmetal
(Польща)

 Ширина захвату ріпакового столу Rape Fiore встановлюється індивідуально, в залежності від ширини зернової жниварки. Пристрій підходить під усі відомі марки жниварок вітчизняного та іноземного виробництва.